Popüler Gelin Tacı Modelleri

Gelin adaylarını büyük bir zahmetten kurtaracak bir yazıyla daha karşınızdayız. Her kadın düğün gününde olabileceği en güzel haliyle orada bulunmak ister. Daha önce sizler için gelinlik modellerine bol bol yer vermiştik. Bu yazımızda ise gelinliğinin üstüne klasik duvaklar yerine birbirinden renkli ve şık gelin taçlarından bahsedeceğiz. İşte 2016 yılının birbirinden şık gelin tacı modelleri.

1cicekli-gelin-taci-modelleri-4

Fotoğrafta gördüğünüz ilk gelin tacı modelimiz bembeyaz gelinliğinizle zıtlığı sayesinde güzel bir kombin oluşturacak gerçek çiçekler kullanılarak yapılmış. Çiçek modasını her yerde görebileceğiniz bu sene gelin aksesuarlarında da çiçeğe bol bol yer veriliyor. Bohem tarzı bir gelinlikle çok şık duracak bu gelin tacını klasiklerden farklı olarak daha özgür saç modelleriyle kombinleyebilirsiniz.

2gelin.taci593

İlk fotoğraftakine göre daha küçük çiçeklerle yapılmış olan bu gelin tacı biraz daha zarif ve sade. İnce askılı dökümlü gelinliklerle gösterişli duracak bu gelin tacını dilerseniz düşük bir topuzla dilerseniz de gevşek örülmüş bir saç modeliyle kullanabilirsiniz.

gelin-tacı-3

Saç bandı şeklinde kullanılan bu gelin tacı iddialı olmak isteyen gelin adaylarına özel. Tamamen taşlarla bezeli olan bu gelin tacını daha sade gelinliklerinizin üzerinde kullanmanızda fayda var. Yine aynı şekilde tüm dikkati bu taşlı taç çekeceği için saçınız daha düz ve karışık modellerden uzak olmalı. Kır düğünü temasına oldukça uygun olan bu gelin tacı uzun saçlı gelin adayları için oldukça uygun.

4gelin-tacı

Son fotoğrafımızdaki bu model yeni yeni popüler olmaya başlayan modellerden. Tülden yapılmış bir kurdele ile desteklenen gelin tacı, iddialı olmaktan öte masum bir görünüş kazandırıyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir