Lierac Phytolastil

6076

Karın, kalça, basen ve göğüs bölgesi… En çok ve en kolay etkilenen bölgelerdendir. Ergenlik zamanlarından itibaren aşırı ve ani kilo alıp verme durumlarında veya hamilelik döneminde en çok etkilenen, sarkan ve kırışıklık oluşan bölgelerdendir ve tüm kadınların korkulu rüyalarındandır. Lierac Phytolastil, cilt sıkılığının arttırılması ve kırışıklık- çatlak gibi görünümlerin azalması için geliştirilmiş cilt bakım ürünüdür.
Lierac Phytolastil, 35 yıldan beri kalitesi ile 7’den 70’ e kadar tüm nesilden adından söz ettirmiş bir çatlak karşıtı bakım ürünüdür. İçeriğindeki doğal otlar sayesinde etkin bir tedavi sağlamakta ve kullanıcılarına olumlu sonuçlar vermektedir.
Çatlak görünümü özellikle ergenlik döneminde aşırı ve ani kilo alıp verme durumunda meydana gelebilmektedir. Bu çatlak görünümünü yok etmek ya da oluşumunu engellemek adına cilt bakım ürünlerden faydalanılmaktadır. Lierac Phytolastil ürünü de bu dönemde oluşan çatlak görünüm azalmasında ve yok edilmesinde size yardımcı olacaktır.
Lierac Phytolastil, hamilelik döneminde kadınların kabusu olan çatlaklarda da etkilidir. Her dönemde kadınlara destek vermekte ve istemedikleri çatlak görünümünden kurtulmalarına yardımcı olmaktadır.
Lierac Phytolastil, masaj yaparak her gün 1 kez ve düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. Düzenli kullanılması takdirde en etkili ve olumlu sonucu verecektir. Uygulama masaj hareketleri ile cildin jeli emmesine kadar yapılır. Günde 1 kez kullanılması yeterli olacaktır. Ancak sürekli ve devamlı kullanılması olumlu sonuçlar alabilmek adına önemlidir.
http://www.dermoeczanem.com/lierac-phytolastil-catlak-icin-jel-200-ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir