Koltuk Altı Kararmalarına Lazer Epilasyon Çözümü

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için şüphesiz en etkili yöntemdir. Sadece tüylerden kurtulmak için değil aslında cilt renginde de değişiklik sağlanması için etkili bir yöntemdir. Vücutta bulunan bazı bölgelerde bulunan renk değişikliği kıl köklerine bağlı olabildiği gibi bazı özel bölgelerin ter yapısı sebebiyle de renk değişikliğine maruz kaldığını biliyoruz. Koltuk altı lazer epilasyon da koltuk altı kararmalarının %80 oranında beyazlamasını sağlamaktadır. Ter bezlerinin olması sebebiyle koltuk altı kıl uzama süresi oldukça kısadır, bu sebeple koltuk altı lazer epilasyon en çok epilasyon yaptırılan bölgedir. Özellikle yaz aylarında kadınların en rahatsız olduğu bölge koltuk altıdır, lazer epilasyon yaptırmak için bu yüzden tercih edilen ilk bölge koltuk altıdır. Lazer epilasyon her şehirde herkesin ulaşabileceği, uygulayabileceği kadar yaygındır.

İstanbul’da En Etkili Lazer Epilasyon Yöntemi Nedir?

Lazer epilasyon İstanbul için önerilen, tavsiye edilen en etkili yöntem buz lazer’dir. Buz lazer, cihaz başlığından adını alan, geniş alanlara uygulanan ve acı hissettirmeden epilasyon yaptırabileceğiniz bir cihazdır. Yeni teknoloji olmasının yanı sıra en kısa sürede sonuç alabileceğiniz yöntemdir. 6 seansta kesin sonuç alabildiğiniz belirtilmektedir. Diğer epilasyon yöntemlerine göre hem seans süresi olarak hem de seans sayısı olarak uzun uğraşlar vermeden istediğiniz sonuca kısa sürede alabileceğiniz belirtilmektedir. Lazer epilasyon İstanbul için buz lazer yöntemini uygulayan merkezlerde kolaylıkla koltuk altı kıllarınızdan ve kararmalarından kurtulabilirsiniz.

Koltuk Altı Epilasyon Hamileyken Yaptırılabilir Mi?

Gebelikte lazer epilasyon kesinlikle önerilmemektedir. Sadece koltuk altı olarak değil vücudun hiçbir bölgesine kesinlikle yaptırılmamalıdır. Bebeğe ciddi zararlar verdiğini uzmanlar altını çizerek vurgulamaktadırlar. Gebelikte lazer epilasyon düşünenler, uzman doktorlardan ya da buz lazer merkezlerindeki uzmanlardan detaylı bilgi alabilirler. Buz lazer merkezlerindeki sertifikalı uzmanlar, cihaz hakkında, uygulama hakkında tüm yetkinliğe sahip olduğundan sizleri en doğru şekilde bilgilendiriyor olacaklardır. Doğum sonrası lazer için doğumdan sonra ne kadar süre geçmesi gerektiğini de uzmanlardan öğrenebilirsiniz.

Lazer Epilasyon İstanbul için buz lazer merkezleri, cihaz detayları, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilmek için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir