Hanımlar Dünyası’nın Farkı

Son zamanlarda gittikçe gelişen internet sektörü, kullanıcılarına sunduğu yeni hizmetlerle insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu hizmetlerin güven duygusunu aşılayabileceğiniz e ticaret siteleri ve güncel haberler yer almaktadır. Ticaret sitelerinde ticaretin güvenilir bir şekilde yapan kullanıcının internete olan güveni de sağlanmış olmaktadır. Aynı şey haber sitelerinde de geçerlidir. Haberin ne kadar doğruluk payı varsa bu da insanların internet sitelerine verdiği güven ile aynı orantıdadır.

Haberler deyince insanların aklına her akşam televizyonda izlediği haberler geliyor fakat bunun akla böyle kazınmasının sebebi televizyon izleyen kitlenin çok olmasındandır. Haber’in iyisi kötüsü olmaz. Haber bilgi içerikli yazıların tümüne denmektedir. Moda’dan tut, Sağlığa kadar genişleyen bir yelpaze olan haber, insanlara bilgi aktarma yoludur. Günümüzde haber aktarma yolunun internet ortamında kolay olduğu bilinmekte ve internet sektörüne haber siteleri kendinden söz ettirmektedir.

Eğlence amaçlı internet siteleri açanların aksine bu işi ciddi ciddi firma olarak yürütebilecek site yöneticileri de bu sektöre giriş yapmıştır. Ciddi haber sitesi olarak anılan hanimlardunyasi.com adlı internet sitesi de kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almış ve güven aşılamıştır. İçerisinde milyonlarca bilgi bulundurmakta ve bu bilgi birikimini diğer kullanıcılarla paylaşmaktadır. Biraz önce dediğimiz gibi Moda’dan sağlığa kadar her bilgi içeriğini içten, samimi ve detaylı bir şekilde kullanıcılarıyla paylaşmayı başarmıştır. Bayanlar tarafından internet sitesi ilgi odağı haline gelmiştir. İsminin hanımlar dünyası olduğu için bayan sitesi olarak gözükse de içerdiği bilgiler erkekleri de kapsamaktadır. Erkek modası, erkek sağlığı, mekân, yaşam ve düğün hazırlıkları gibi kategoriler erkeklerin dikkatini çekmektedir.

Gün geçtikçe artan bilgi kirliliğin artık internet ortamında yeni bir boyut atladığını ve insanlar tarafından güvensizliğe yol açtığını biliyoruz. Site yöneticileri olarak bu bilgi kirliliğinin önüne geçmek için yapamayacağımız hiçbir şey olamaz. Hanımlar dünyası adlı internet sitesi olarak yalan yanlış haber, şişirme haber veya sizi kandıracağımız farklı haberler vermeyeceğimize güveninizin tam olmasını isteriz. Hanımlar dünyası büyük bir kullanıcı kitlesi elde etmenin peşindedir. Bu kitleyi elde ederken de yanlış yönlere girmektense doğru bildiği yolda ilerlemeyi bir felsefe edinmiş internet sitesidir. Bu içtenliği ve samimiyeti gören kullanıcı kitlesinin ise zaten kendiliğinden geldiği aşikârdır.

Gittikçe artan kullanıcı kitlesini buna bağladığımızı söyleyebiliriz. Her kategoride de deneyimli yazarlarımızın olduğu internet sayfamızın ara yüz ve tasarım olarak da kolay ve kullanışlı olması bizi bir tık daha yukarı çıkarmaktadır. Ayrıca internet üzerinden yazar olabileceğinizi ve uzmanlık alanınıza göre yazılarınızı paylaşabileceğinizi aktarırız. Bunun için yapmanız gereken yazar olun bölümünden formu doldurup, site yöneticilerine göndermektedir. Site yöneticilileri tarafından verdiğiniz bilgiler yeterli görünürse yazar kadromuza katılabilirsiniz. Katılamazsanız bile site üzerinde bulunan forum bölümünden istediğiniz bilgiyi, tarzı ve görüşlerinizi forum kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz.

Sitenin üzerinde böyle seçenekler olması da sitenin yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Günümüzde hem forum sayfası olup hem de yazar olabileceğiniz bilgi paylaşım siteleri olması bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Sizde bu azınlıkta yer edinmek ve bilgilerinizi aktarmak istiyorsanız hanimlarindunyasi.com internet sitesine girmenizi ve bir gözden geçirmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir