Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Kış aylarının en şiddetili halini yaşadığımız şu günlerde tesettür kombinlerine de değinelim istedik. Her sene olduğu gibi bu sene kış aylarında sadece koyu renklerle sınırlı kalmayacağız. Tüm yaş gruplarına uygun olarak düzenlediğimiz kombin önerilerini hem çok beğenecek hem de kendinize uygun bulacaksınız. Burada belirttiğimiz kombinlerin gelecek sezonda da popülerliğini koruyacağını unutmayın.

Bu kış kazak kombinimizi rengarenk yapıyoruz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu sene koyu renkleri eskisi kadar çok kullanmıyoruz. Seçimlerinizde havanın aksine içinizi ısıtacak renkler kullanın. Fotoğrafta görebileceğiniz gibi açık pembe tonlarındaki uzun kışlık bir kazak ile gömleğinizle destekleyebilir, günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz şık kombinler yaratabilirsiniz. Bu tip uzun, tunik denebilecek kazakların altına spor bir tarz yaratmak için jean pantolonlar giyebilir, kombininizi postal botlarla tamamlayabilirsiniz. Hem cool hem de spor şık olmak için bundan daha iyi bir kombin önerisi olamaz.

Kışlık spor kombinler tercihler arasında!

Yaz aylarında çokca tercih ettiğiniz penye tuniklerinizin daha kalın dokulu olanlarını kış aylarında da rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz altına spor ayakkabı giyebilir, dilerseiz cat botlarla kombinleyebilirsiniz. Bu tip spor kombinleri biraz hareketlendirmek için uyumlu renklerde büyük kolyeler takabilir, uzun kolyelerle daha göz alıcı görünebilirsiniz. Fiyat olarak da oldukça uygun olan bu kombine ait tüm parçaları her mağazada kolayca bulabilirsiniz.

Sonbaharda, kışta! Her daim SİYAH diyenlere…

Bu kış koyu renklerden uzak duracağız desek de siyah renkten vazgeçemiyorsanız yine siyah kullanabilir ama biraz farklılık katabilirsiniz. Siyah triko bir kazağı kalem etekle kombinleyebilir, zıtlık yaratmak adına jean kumaşından yapılmış bir çanta ve aynı tonlardaki bir şal ile tamamlayabilirsiniz. Bu sezon bol bol göreceğimiz triko etekleri sıkıcılıktan çıkarıp daha yaratıcı kullanmak için iyi bir yöntem zıtlıklardan faydalanmak. Bu trendi takip ederek farklı görünmek istiyorsanız bu önerimizi unutmayın.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir