En Beğenilen 2018 Tv Ünitesi Modelleri

Televizyonlar artık evlerimizin neredeyse olmazsa olmaz eşyaları. Hal böyle olunca TV üniteleri de olmazsa olmazlar arasında yerlerini aldı. Biz bu yazıda 2016 yılının en sevilen TV ünite modellerini derledik sizlere. Led ışıklı TV ünitelerinden, farklı ve ilginç tasarımlı TV ünitelerine kadar aradığınız her modeli bu yazıda bulacaksınız.

tasarim-en-modern-tv-unitesi-modelleri-2016-tipleri-dekorasyon-1

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz TV ünitesi olukça şık modellerden biri. Modern mobilyalarla dizayn edilmiş salonunuza hareket katmak için tercih edebileceğiniz bu modelle evinize farklı bir hava vereceksiniz. Koyu renk ahşap kullanımlı bu TV ünitesi, açık renk mobilyalarınızla çok güzel duracaktır.

led-isikli-aydinlatmali-tv-duvar-unitesi-modelleri-fiyatlari-gorselleri-2016-2

Son yılların en yeni teknolojisi olan Led’ler TV ünitelerimizde de yerini aldı. Led ışıklı modeller arasında en çok dikkat çeken bu model evinizin oturma odasına sıcak bir hava katacak, sade döşenmiş mobilyalarınıza hareket verecektir. Beyaz renkli ünite her renkteki koltuk takımı ve duvarlarınızla uyumlu duracaktır.

en-sik-guzel-tv-televizyon-unitesi-modelleri-fiyatlari-2016-3

En şık tasarıma sahip bu TV ünitelerinde kullanılan 2 farklı renkteki mobilya, evinize göz alıcı bir hareket katacak. 2 farklı kısımdan oluşan bu ünitelerin bir kısmı TV için diğer kısmı ise eşyalarınızı koyabilmeniz amacıyla dolap olarak tasarlanmış. 2016 yılında popüler olan ve uzun yıllar da popüleritesini koruyacak olan  bu model her eve ve her mobilya tarzına uygundur.

ahsap-gorunumlu-ucuz-indirimli-duvar-tv-unitesi-modelleri-fiyatlari-2016-4

TV üniteleri arasında duvardan duvara olarak kullanılan bu model geniş ev ve oturma odalarınız için idealdir. Sahip olduğu çok sayıda dolap ile eşyalarınızı toparlayacak, TV izlemenizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda ünitenin bir kısmını dekoratif objelerinizi sergilemek için de kullanabilirsiniz.

2016-televizyon-tv-ünitesi-modelleri-fiyatları-dekorasyonları-5

18 comments

  1. Tv ünitelerinde bana göre en önemli unsur odanızın boyutu. eğer dar bir odaya sahipseniz yüksek kitaplık olan modeller odayı boğabilir. Geniş odalarda yüksek ve kitaplık olan modeller evi daha zengin gösteriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir