En Trend Bayan Panço Modelleri

Havaların soğumasıyla kalın kıyafetler de dolabımızda ki yerlerini aldı. 2015 yılında sonbahar ve kış döneminde bol bol tercih edilen pançolar 2016 yılında da çok kullanılacak. Örgü panço modelleri, tesettür panço modelleri ve diğer tüm panço modellerini kapsayan bu yazımızda mutlaka beğenip tercih edeceğiniz bir model olacaktır.

Tesettür-Panço-Modelleri1

İlk fotoğrafta gördüğünüz bu panço özellikle tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen bir modeldir. Yakasındaki dantel detayıyla göz dolduran bu model, bol ve rahat olmasıyla tesettür giyimde önemli bir yere sahip.

panco-modelleri-2

Spor ve şık kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz bu modelin asıl ilgi çekici tarafı el örgüsü olmasıdır. 2016 yılının püskül modasını da kapsayan bu panço ortasından geçen kalın örgü detayıyla da şık gösteriyor. 2016 yılında örgü modellerinin daha da moda olduğunu görüyor ve size örmeye başlamanız için fırsat veriyoruz.

panco-kaban-modelleri3

2016 yılının popüler modellerinden olan bu panço çok sevimli bir modeldir. İsterseniz etekleriniz isterseniz pantolonlarınızın üzerine giyebileceğiniz bu panço modeli hem sizi sıcak tutacak hem de çok şık gösterecek. Bu tip pançolar her yaşa ve her bedene uygun olmasının yanı sıra belindeki kemer detayıyla da vücut hatlarınızı ortaya çıkartacak ve sizi güzel gösterecektir.

Gucci-panço-modelleri-4

Tüm moda haftalarında kış kreasyonlarıyla göz dolduran Gucci markasına ait olan bu pançoda kapşon yerine tüylü bir yaka kullanılmış. Diğer markaların yanında farklılığını böyle yansıtan Gucci, pançonun bitiş kısmına da püsküller ekleyerek modele hareket vermiş.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

4 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir