Aliağa Petkimspor Zor Durumda

Aliağa Petkimspor ve Gaziantep Basketbol takımları karşı karşıya geldi. Gaziantep Basketbol için galibiyet ile sonlanan maçta Petkimspor üst üste yedinci mağlubiyetini yaşadı. Maçın normal süresi 70-70 iken uzatmaya gidildi ve 84-80’lik skor ile maç bitti. Takım ne yazık ki kötü durumda.

Petkimspor Evinde Mağlup Oldu

ING Basketbol Süper Lig’inde oynanan maçlarda Gaziantep Basketbol ve Petkimspor karşılaşması yaşandı. Maçın normal süresi 70-70 iken uzatmaya gidildi.

Aliağa Petkimspor son periyoda oyuncu Armand’ın orta sahadan attığı üçlük ile 55-54’lük bir skor ile önde girmişti. Fakat maçta uzatmaya gidildi.

Uzatmada fark atamayan Petkimspor sahadan 84-80’lik bir mağlubiyet ile ayrıldı. Takımın evinde almış olduğu yedinci mağlubiyet olmasından dolayı moraller bir hayli bozuldu. noktabet

Aliağa Petkimspor Zor Durumda

ING Basketbol Süper Lig’inde Petkimspor, 12 maçtan sadece 1 tanesinde galibiyet alabildi. Bu durum takımı çok zora soktu. Maalesef Aliağa Petkimspor düşme hattında son sırada kaldı.

Aslında alt sıralardaki rakiplerinden biri olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi’nin bu hafta oynanan maçlarda kazanan taraf olarak listede yükselmesi Petkimspor’u kötü etkiledi. Aliağa Petkimspor’un rakipleri ile arasındaki fark 2’ye çıktı. Bu duruma fazlası ile üzülen takımın en kısa sürede kendisini toparlayarak oynadığı maçlarda fark yaratması gerekiyor. Aksi takdirde en alt sırada bulunan Aliağa Petkimspor’un listeden düşmesi işten bile değil.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir