22 Ayar Altın Bilezik Modelleri ile Tarzınızı Yeniden Yaratın

Altın; kolay işlenebilmesi, aynı renge sahip emsallerinin olmaması ve deforme olmaması gibi sebeplerden dolayı her zaman değerli görülmüştür.

Altın bilezikler ise ilk altın takı türlerinin başında gelmektedir. İlk olarak 22 ayar ve 21 ayar olarak üretilen altın bilezikler, günümüzde her ayarda üretilebilmektedir.

Modern tasarımları ile her dönem tercih edilen 22 ayar altın bilezik modelleri, tarzınızı yeniden yaratmanıza yardımcı olacak estetik detayları, asilliği ve şıklığı ile kadınların vazgeçilmezi olmuşlardır.

Burma Altın Bilezik Modelleri

Ağırlıkları 7 gramdan başlayıp, 50 grama kadar varan burma altın bileziklerde 22 ayar burma altın bilezikler ortalama 20 gram olarak tercih edilirler.

Yatırımlık altın bilezikler, 22 ayar altından üretilmektedir. Saf altın 24 ayardır, saf altına en yakın ayar ise 22 ayardır. Altın bilezikler altının yapısından dolayı 24 ayar olarak üretilememektedir.

Burma bilezikler ikili, üçlü, Erzurum, Adana ve Ankara burması olarak ayrılmaktadır. Burmalarını hem yatırım hem de takı olarak kullanmak isteyen kişiler ise 22 ayar burma altın bileklikleri tercih etmektedir. Ek olarak, 22 ayar burma altın bileziklerde taş olmamaktadır.

Altın Bilezik Mi Altın Bileklik Mi Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde hem şık hem spor tarza uyum sağlayan altın bileklikler, günlük yaşamda da özel gün ve gecelerde de farklı kıyafetler ile farklı tarzlarda kombin çeşitlerinizin birer parçası olabilir. Hafif yapıda olan altın bileklikler, günün her anında rahatlıkla kullanılabilmeleri ile öne çıkmaktadırlar. Sade ya da iddialı, farklı pek çok giyim zevkine uyum sağlayabilen altın bileklikler; tek başına ya da birden fazla farklı modelin bir arada kombin oluşturması ile kullanılabilmektedir.

Birçok farklı tarzda üretilen altın bileklikler her anınızda, her kombin çeşidinizde zevkle kullanabileceğiniz parçalardır.

Altın bilezikler; estetik ve şık tasarımları ile bileğinizin zarafetini ortaya çıkarmak için birebirdirler. Özellikle, özel gün ve gecelerin, önemli davetlerin vazgeçilmez parçası haline gelen altın bilezikler, kendinizi ve tarzınızı yansıtacak eşsiz parçalardır.

Altın bilezik ya da altın bileklik, her bir parça sizin değerli hissetmenize ve tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak asil ve şık parçalardır. Altın bilezik ya da altın bileklik tercih etmek ise tamamen sizi tarzınıza kalmış bir seçimdir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir