Yol Tak Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Yol tak, kemer şeklinde olan ve pvc malzemeyle üretilmiş olan reklam balonlarındandır. Motorla şişilen üstüne dijital ya da folyoyla baskı yapılabilmektedir. 6, 8 ve 10 metre civarlarında üretilir.. Organizasyonların olduğu yerlerde, açılış, yarış yerleri gibi alanlardan sıkça tercih edilen balondur.

Sönmez inflatables, bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına en kaliteli malzemelerden ürettiği balonları, firmanızın hizmetine sunmaktadır. Hem dikkat çekmek açısından hem de firmanız hakkında olumlu izlenimler bırakmak açısından son derece başarılı bir reklam yolu olan yol tak balonlarının üretimini kendimiz yapıyoruz.

Açılışlarına eğlenceli bir konsept katmak isteyen firmalar, yol tak balonları ile ummadıkları kadar büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilirler. Kendi imalatımız olan yol tak balonlarını her türlü çevre koşuluna dayanıklı olacak şekilde üretiyoruz. Basit bir şekilde içerisine aydınlatma yapılan bu modelleri akşamları da etkinliğinizde tercih edebilirsiniz.

Ülkemizde en çok firmalar arasında tercih edilen ürünlerden biridir. Mal ve hizmetleriniz hedeflediğiniz kişilerle buluşsun, marka değeriniz artsın istiyorsanız yol tak balonlarımızı tercih edebilirsiniz.

Eğlenceli ve görseli iyi olduğundan insanların da gözlerine çok daha iyi şekilde hitap etmeyi başarabilmektedirler. Böylelikle etkinlikler çok daha fazla havalı bir şekilde gerçekleşmekte. Kafanızdaki tasarıma göre hazırlanacak estetik modeller ile etkinliklerinizi vazgeçilmez kılabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile yol tak modellerinde her zaman sizlerin yanında olup dilediğiniz modeli çıkaracağız.

Yol tak balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir