Yılın Gözdesi Ombre Saç Modelleri

Ombre saç modelleri günümüzde eskisinden hiç olmadığı kadar moda denilebilir. Ombre saç modelleri günümzde hemen hemen her kesimden kadının severek kullandığı saç modelleri arasındadır. Hem şık görünümü hem de diğer modellere göre daha doğal durması sebebiyle kadınların oldukça tercih etiği modeller arasındadır. Kadınlar hem iş dünyasında hem de günlük yaşamlarında şık ve zarif görünmek niyetindelerse betson bahis üzerinden aldıkları tavsiyelerle kendilerini daha şık bir görünüme kavuşturabilirler.

Ombre Saç Geçişleri

Ombre saç güzel ve şık peki bu göz alıcı saçlara nasıl sahip oluyorsunuz? Burada gerçekten dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Özellikle koyu renk saçlara sahipseniz bu uygulamadan önce iyi bir kuaför arayışına girseniz iyi olur. Öncelikle ombre saç renklerini kullanmak istiyorsanız kendi doğal saç renginizi gölgelendirmeniz daha kolay ve sağlıklı olacaktır. Eğer saçlarınız sarı ya da ona yakın renklerse saçınızın birkaç ton koyusu şeklinde gölgelendirme işlemi yaptırmanız durumunda bunun size ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. Ombre saç rengi geçişleri genellikle koyudan açığa ya da açıktan koyuya doğru olacak şekilde uygulanır. Kumral saç renklerine sahipseniz daha açık saç tonlarına doğru ombre yaptırmanız daha uygun olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi klasik halini almış ombre renklendirmesi genellikle koyudan açığa ya da açıktan koyuya yönündedir. Eğer farklı bir şey uygulamak istiyorsanız mavi tonlarından siyaha geçiş yapılacak şekilde ombre de yaptırabilirsiniz.

Farklı tonlarda da ombre yaptırabilmek mümkün fakat genelde renk kontrastlığını tutturabilmek adına birbirine uyumlu renklerden oluşan kombinler yapmak çok daha akılcı ve şık duracaktır.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir