Yeni Trend: Pinafore Elbise Modelleri

2016 yılında görmeye alıştığımız salopet ve tulumlara bu sene bir de pinafore elbiseler eklendi. Tıpkı salopet ve tulumlar gibi askıları olan bu elbiseler senenin popüler parçaları arasında yer alıyor. Önceleri kıyafetleri temiz tutmak amaçlı giyilen bu elbiseler günümüzde popüler bir moda aracı halinde. Özellikle sokak modasında kendini çok sevdiren bu kıyafetleri hem kombinlemek çok kolay hem de tarzınıza uydurmak.

Önlük Elbise Modelleri

Pinafore kelimesi tahmin edersiniz ki Türkçe değil. Biz de bu elbiselerin karşılığı hepimizin bildiği gibi önlük. Bu önlük elbiseler özellikle sokak modasında gömleklerle kullanılıyor. Dilerseniz kazak yada tişörtlerle de kombinleyebilirsiniz tabii ki.

Günlük hayattaki tarzınıza uydurmak amacıyla ya da herkesten farklı olmak amacıyla giyinmeyi seviyorsanız pinafore elbiseler tam size göre demektir. İçerisine dilerseniz dikkat çekici bir bluz, dilerseniz ilginç bir gömlek ya da tişört giyebilirsiniz. Aynı şekilde çorap ile ya da çorapsız giymek de tamamen sizin tercihiniz. Kendi zevkinize göre oluşturacağınız bu tarz ile isterseniz 70’li yıllardan çıkıp gelmiş gibi isterseniz de günümüz modern dünyasının bir parçası gibi görünebilirsiniz.

Bugünkü yazımıza konu olan pinafore elbiseler aynı zamanda iş hayatınız için oldukça uygun. Bu önlük elbiseleri ofis ortamınızda da giyebilir, çalışma ortamınızda rahat kıyafetinizle daha verimli olabilirsiniz. Ofis için uygun kombin önerisi isterseniz bu elbiseleri gömlek ile kombinlemek uygun olacaktır. Casual bir tarz yakalamak adına yaz günlerinde altına babet giyebilir, kış aylarında ise uzun çizmeler tercih edebilirsiniz. İşten çıktığınız bu kıyafetlerle gece bir şeyler içmeye de gidebilecek olmanız zamansız bu kıyafeti sizler için daha da değerli kılacak. Deri çanta ve ayakkabı kombinleriyle de oldukça şık duran bu pinafore elbiselerin her renginden sahip olmak isteyeceksiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir