Yatak Odası için En Trend Makyaj Masası Fikirleri

Evimizin en özel yerlerinden biri yatak odaları. Kendimizi rahat ve huzurlu hissettiğimiz bu alanlarda bazı mobilyalar ise olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Yatak, komodin ve dolap gibi demirbaş mobilyaların yanı sıra makyaj masaları da biz kadınlar için vazgeçilmez mobilyalardan. Kişisel bakımına dikkat eden her kadının mutlaka sahip olmak istediği makyaj masaları ile ilgili dekorasyon önerilerinde bulunacağız sizlere bu yazımızda.

Eğer klasik bir tarzınız varsa hem şık olmak istiyor hem de sadelikten hoşlanıyorsanız lükens ayaklı beyaz bir makyaj masası sizin için oldukça uygundur. Bu zarif masayı aynı zariflikte beyaz bir ayna ile tamamlayabilir, kumaş kaplı bir sandalyede rahatlığı yakalayabilirsiniz. Dilerseniz mevsime uygun olarak çiçeklerle süsleyebileceğiniz makyaj masanız odadan ayrılmanızı zorlaştıracaktır.

Dekorasyonda sadelikten yanaysanız ve aynı zamanda modern çizgilerden hoşlanıyorsanız düz beyaz renkli bir makyaj masası da işinizi görecektir. Makyaj masanızı tamamlayıcı unsur olarak şeffaf modern bir sandalye seçebilir masanızla uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu tip masaları genellikle dikdörtgen yapıdaki aynalarla tamamlamalısınız. Minimal tarza uygun olarak seçeceğiniz minimal objelerle de makyaj masanızı takım haline getirebilirsiniz.

Eğer farklı tasarımlar ilginizi çekiyorsa metalik renkteki makyaj masalarını da seveceksiniz demektir. Masanızı şeffaf sandalyelerle tamamlayabilir, uyum içerisinde olmalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz markaların logolarından ya da poşetlerinden oluşan tablolarla masanızın üzerini süsleyebilir, dekorasyon anlamında duvarı kullanarak da alandan tasarruf edebilirsiniz.

Çekmeceli olan şık bir komodini de makyaj masası olarak kullanabilirsiniz. Yuvarlak bir ayna ile tamamlayacağınız makyaj masanızı dilediğiniz tonlarda seçebilirsiniz. Sadece masanızın renginin duvar renginizle uyumlu olmasına özen gösterin.Tuvalet masanızda ışığa ihtiyaç duyarsanız masanızla uyumlu bir abajur kullanabilirsiniz. Masanızda dekorasyon amaçlı kullanacağınız vazo ve çiçekler de odanızla bütünlük içerisinde olacaktır.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir