Yapması Şaşırtıcı Derecede Basit 6 Saç Topuz Modeli!

Kadınlar kıyafet ve makyajlarına verdikleri önem ile her daim güzel ve genç görünmek isterler. Kıyafet ve makyaj konusunda her ne kadar başarılı olsanız da saçlarınızda aynı başarıyı gösteremeyebilirsiniz. Özellikle aniden gelişen bir plana saçlarınızın hazırlıksız yakalanması oldukça olası. Kısa sürede ve evde kolayca yapabileceğiniz bir kaç topuz modeli öğrenseniz hiç fena olmaz değil mi? Aşağıda anlatacağımız bu topuz modelleri hem size kolayca hazırlanma imkanı verecek hem de çok çaba harcamadan nasıl şık olabileceğinizi yansıtacak. Zaman kaybetmeden ilk topuz modeliyle başlayalım.

Romantik, çevrili topuz modeli

Anne Sage blogunda saçlarından bahsederken her zaman at kuyruğundan fazlasına ihtiyacım olduğunu düşünürüm diyor ve ekliyor, topuzlar yaygınlaştıkça saçlarımı şekillendirmek için daha az zaman harcar oldum. Ve ünlü makyaj bloggerı Heidi Marie Garrett’a kolayca yapabileceği bir topuz modelini gösterip gösteremeyeceğini soruyor. İşte Heidi’nin önerdiği basit topuz yapımı:

Örgüyle Sarılmış Dağınık Topuz Modeli

Bu model The Small Things adlı blogun favori saç modelleri arasında yer alıyor. Blogun sahibi Kate, genel olarak oldukça zor görünen saç modellerini adım adım uygulamalı olarak göstererek kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Bahsettiğimiz örgü ile yapılan saç modelinin videosu da altta:

Fransız Sepet Örgüsü Modeli

Fransızların çok sevdiği bu model gerçekten çok asil bir model. Her gördüğünüzde gözlerinizi alamayacağınız bu modeli mutlaka denemelisiniz. Modelin yapımı bittikten sonra elektriklenmeyi önlemek ve modeli sabitlemek için saç spreyi kullanabilirsiniz.

Alttan Bombeli Topuz Modeli

Bu saç modeli Negin Mirsalehi’nin blogunun en sevilen modelleri arasında yer alıyor. Evde kolayca kendi başınıza yapabileceğiniz bu model çok beğenilecek ve saçınızı kime yaptırdığınız sorularına maruz kalacaksınız.

Hangi modeli seçerseniz seçin bu modellerden birini yaparak zamandan tasarruf edebileceğiniz gibi zaman kaybetmeden güzel olmanın yolunu da keşfetmiş olacaksınız.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir