Türk Kahvesi Saç Rengi Numarası ve Türk Kahvesi Saç Renkleri

Bu senenin trendleri arasında yer alan en etkileyici saç rengi kahveler. Her sezon doğallığı seven kadınlar tarafından sevilen ve uygulanan kahve tonlarına bu sene Türk kahvesi tonu da eklendi. Saçlarınıza muhteşem bir ışıltı katarak parlaklık imkanı veren bu rengi hemen denemelisiniz. Piyasada bilinen bir çok ünlü saç boyası firmasının da kataloglarında yer verdiği bu renk ülkemizde Cansu Dere ve Sibel Can tarafından da çok sevildi.

Türk Kahvesi Rengi Saç Boyası

Her yaştan kadın tarafından gönül rahatlığıyla denenebilecek olan bu renk her mevsime de uygun. Saçlarınız açık renk tonlarındaysa doğrudan bu boyayı satın alıp kendiniz de uygulayabilirsiniz. Ancak saçlarınızın rengi koyuysa ve boyalıysa öncelikle açtırmanızda fayda var. Bu parlak renge sahip olmak için biraz zahmete girmeniz gerekecek maalesef. Tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız bu sezon bu renge saçlarınızda mutlaka yer vermelisiniz.

Piyasada güvenilirliğini kanıtlamış firmalardan olan Loreal’da 5.15 numaralı akaju saç boyası aslında müthiş yansımaları olan bir türk kahvesi rengidir. Dilerseniz aynı tonlara sahip olan Palette firmasını da tercih edebilirsiniz. Kahverengi tonları doğal ve sade bir görünüme kavuşmak isteyenler için en ideal renklerden. Özellikle yaz mevsiminde boya gerektiren renklerden uzak durarak bu tip saç renklerini tercih etmeniz kullanım kolaylığı açısından da önemlidir. Doğal dalgalı saçlarınızla hiçbir zahmete girmeden kullanabileceğiniz bu saç rengi hem yaz aylarında hem de soğuk kış aylarında size sıcak bir ifade verecektir. Her ten rengiyle uyumlu olabilen bu saç rengini ister koyu makyaj uygulamalarıyla isterseniz de doğal halinizle kullanabilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir