Tüm Beyaz Eşya Ürünlerinde Profesyonel Servis Hizmeti

Günümüzde teknolojik yenilikler ve gelişmeler, doğrudan hayatın merkezinde etkilerini gösteriyor. Devamlı olarak gelişmeye devam eden teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklarda yoğun şekilde kullanılması açısından önemli etkiler oluşturuyor. Sürekli gelişmeye devam beyaz eşya teknolojileri de bu konudaki en somut örneklerden birisini oluşturmaktadır. Günlük yaşantı içerisinde yapılması gereken ev işlerinin çok daha modern standartlarda kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine yardımcı olan beyaz eşya ürünlerinde yaşanan problemlere ilişkin olarak profesyonel servis ihtiyaçlarını da Ünalan Arçelik Servisi merkezi aracılığı ile karşılayabilme imkanı bulunuyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı olması fark etmeksizin tüm beyaz eşya ürün grupları ile ilgili olarak profesyonel servis desteğinin alınabilmesi mümkündür.

Deneyimli ekibi,  güncel teknolojiye uygun standartlara sahip olan servis altyapısı ve tabii ki müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile tüm beyaz eşya sınıfı ürün gruplarının her bir modelindeki probleme ilişkin olarak hızlı ve kaliteli servis çözümlerinde bulunuyor. Koşuyolu Arçelik Servisi merkezinin hızlı, kaliteli ve ekonomik beyaz eşya servisi hizmetlerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yararlanılabilmesi mümkün oluyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı arızaları ile ilgili olarak iletişim numaraları üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arıza bildiriminde bulunabiliyor. Yapılan beyaz eşya arızası bildirimlerinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları en kısa süre içerisinde adrese yönlendiriliyor. Kısa sürede adrese ulaşan gezici servis araçlarının donanımsal yönden tam hazır olması ve alanında uzman teknik personellerin bulunuyor olması ile beyaz eşya arızaları için yerinde müdahaleler gerçekleştirilebiliyor.

Beyaz eşya ürünlerinin yerinde onarım potansiyelinin söz konusu olması gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilebilmesine ve tabii ki beraberinde ürünün arızalı olmasından kaynaklı olarak yaşanabilecek mağduriyetlerin çok uzun süreli olmasının önüne geçilebiliyor. Örnek Mahallesi Arçelik Servisi merkezinin kaliteli ve ekonomik beyaz eşya servisi hizmeti anlayışı dahilinde gerekli durumlarda yapılan parça değişimleri sadece orijinal yedek parçalar aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Böylelikle ürünün en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performansına kavuşması ve uzun yıllar daha dayanıklılık gösterebilmesi sağlanıyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir