Tesettür Ofis Şıklığı İçin Harika 4 Kombin Önerisi

Tesettürlü kadınların giyim konusunda biraz daha zorlandığı aşikar. Özellikle iş hayatında belirli bir konuma gelmiş kadınların tercihleri çok daha zor olabiliyor. İşyerinizde hem işyeri kurallarına uyarak hem de tesettür giyime uygun olarak kullanabileceğiniz kombin önerileri hazırladık size. Ofiste giyebileceğiniz 4 kombin önerisi ile karşınızdayız.

Ofiste Siyah Beyazın Dost Rengi: Bordo

Siyah hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ofis şıklığında da önemli bir yere sahip olan siyah rengi tuniklerde rahatça kullanabilirsiniz. Siyah bir tunik ile beyaz bir pantolonu kombinleyebilir, bu zıtlığı kırmak adına bordo tonlarındaki bir şal ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Siyah ve beyazın bir arada kullanımı oldukça sıradan gibi görülse de kullandığınız bordo renk ile kombininiz ışıldayacak, göz alıcı hale gelecektir. Bu kombine ek olarak saat ve yüzük gibi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Hem sade hem şık olabilmenin mümkün olduğunu kanıtlayan bu kombinle işyerinizde de tüm gözler üzerinizde olacak.

Tesettürlü Ofis Kıyafetleri İle Zerafeti Hissedin

Siyah renk ofis şıklığında vazgeçemediğimiz bir renk olsa da başka renklerle kombinleyerek de kullanabiliriz. Siyah rengin en uyum içinde olduğu renklerden biri mavi. Pilise detaylarla süslenmiş mavi renkte bir tuniği siyah bir kumaş pantolonla kombinleyebilirsiniz. Klasik bir tarza bürünmek istemiyorsanız metal işli çanta ve ayakkabı detaylarıyla bu klasikliği kırabilir, daha casual bir hava yaratabilirsiniz.

Tesettür Tulum Modellerini Tercih Edebilirsiniz.

Özellikle gençler arasında çok popüler olan tulumlar tesettür modasında da kendini hissettiriyor. Koyu tonlarda tercih edeceğiniz tulumu altın tonlarında aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

 Ofiste Kareli Gömlekler Sizinle.

Ekose modası her sezon olduğu gibi bu sezon da oldukça moda. Bu modaya ayak uydurmak adına siz de ekose tunikler tercih edebilir, gri tonlarındaki pantolonlarla klasik şıklığı yakalayabilirsiniz.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir