Tektaş Yüzükler Hakkında Merak Edilenler!

Tektaş yüzük yüzyıllar önce nişan hediyesi olarak soylu ailelerin tercih ettikleri mücevherlerden biridir. Günümüzde sık rağbet edilmesi tektaş fiyatları her bütçeye hitap etmesine neden olmuştur.

Özellikle evlilik tekliferinde tercih edilen tektaş modelleri biribirinden şık tasarımları ile hanımların hayallerini süslemeye devame diyor. Alyans ile birlikte kullanılması ve oldukça sade bir görünüşe sahip olan tektaş yüzükler evlilik teklifinden düğün takısına kadar en özel günlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Tektaş yüzük tek başına kullanılabilir olmasının yanı sıra alyans gibi yüzüklerle de birlikte kullanılabilir. Tektaş yüzük; değerli tek bir adet taşın merkezde olduğu yüzük çeşididir. Tek taş kullanıldığı gibi küçük taşlarla da süslenerek muhteşem tasarımlar elde edilmektedir.

Tektaş yüzük alırken eğer pırlanta gibi değerli bir taş tercih ediyorsanız taşın büyüklüğünün artması ile doğru orantıda yüzük fiyatınında artacağını asla unutmayın.

Kalın parmaklı olan hanımlar daha gösterişli modellerde üretilmiş tektaş yüzükleri tercih etmelidir. İnce ve uzun parmakları olanlar için ise daha sade modeller uygundur.

Thales Pırlanta 2019 Tektaş Modelleri

Thales Pırlanta 2019 tektaş modellerimiz en özgün tasarımlarımız olup, muhteşem kampanyalar ile sizlere sunulmaktadır.

Firmamız Thales Pırlanta uzun yıllar pırlanta sekötüründe hatırı sayılır işlere imza atmış değerli taşları sanata çeviren usta eller ile çalışmaktadır. Aklınızda olan tektaş modelini mutlaka seçeneklerimiz içinde bulabilir isterseniz kendi tasarladığınız bir yüzük için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tektaş yüzük modellerinde muhteşem kampanyalar en uygun ödeme koşullarının yanı sıra sigottalı gönderim hizmeti ile internetten alışverişlerinizde güvenli ve huzurlu olmanızı sağlamaktayız.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir