Takım Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkeklerin iş hayatında favori giyim ürünlerinden biri olan takım elbise, gündelik yaşam tarzında klasik giyimi benimsemiş erkeklerin de gardırobunu dolduruyor. Özel davetlerde de tercih edilen bu ürünler, modaya uygun tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Takım elbise seçerken dikkat edilmesi gereken noktaların başında nerede giyileceği geliyor. Gündelik hayatta desenli modeller tercih edilirken düz kumaşlı ürünler davetlere ve özel günlere daha uygundur. Her tarza uygun üretilen takım elbise modelleri sayesinde stilinden vazgeçmek zorunda kalmazsın.

Kalıplara göre de kesim farklılıklarına sahip olan takım elbise modelleri vücut şekli de göz önüne alınarak tercih edilmelidir. Vücuda tam oturan İtalyan kesim modeli takım elbise alacaksanız üzerinize tam oturuyor olmasına dikkat etmelisiniz. Çok bol ya da çok dar olursa hem modelini yansıtamaz hem de kötü bir görünüme girmenize sebep olur.

Takım Elbise Çeşitleri

Birçok farklı tarz ve modelle karşımıza çıkan takım elbiseler özgün tasarımlarıyla oldukça geniş seçenek sunuyor. Şıklığının yanında sağladığı konforla iş hayatında ve davetlerde rahat etmeni sağlıyor. Kiğılı’nın Smokin modelleri özel davetlerde şıklığını garantiliyor. Yaz aylarında açık ve pastel renkler tercih edilirken kış aylarında yerini koyu renklere bırakıyor. Kiğılı takım elbise modellerinde kullandığı kumaşlarıyla da kaliteyi üzerinize dikiyor. Polyester, yün, viskoz seçenekleriyle tercihe yönelik ürünler sunuyor.

Desensiz ve düz takım elbise modelleri her alanda kullanım kolaylığı sağlarken ekoseli kumaşlar da farklı tarza sahip erkeklerin tercihi oluyor. Vücuduna güvenen ve sergilemekten çekinmeyen erkekler için Kiğılı tarafından tasarlanan slim fit takım elbise modelleri modern ve tarz görünmenin kapılarını açıyor. Klasik çizgilerin yer verildiği slim fit modeller iş hayatı ve günlük kullanıma uygun üretiliyor. Ceketlerde kullanılan tek ya da çift yırtmaçlar kapaklı ve kapaksız cep tasarımlarıyla tamamlanıyor.

Nostaljik görünüm elde etmek isteyenler için yelekli tasarımlara sahip takım elbiseleri de bulunuyor. Genelde davetlerde tercih edilen yelekli modeller renklerinde koyu tonlara yer vererek klasik görünümün yakalanmasını sağlıyor.

Klasikten vazgeçmem diyenleri de düşünen Kiğılı’nin klasik takım elbiselerine bakmadan geçmemek gerek.

Takım Elbise Fiyatları

Ürün tasarımına, kumaşına ve sezonuna göre farklılık gösteren Kiğılı takım elbise modelleri, kalite ve fiyatta sunduğu denge ile her kesime ulaşıyor. Modern ve klasik tasarımlarıyla her dönemi üzerinizde taşımanıza fırsat verirken üretimini gerçekleştirdiği kaliteli malzemeyle uzun süre ilk günkü kalitesini koruyarak kullanabilmenizi sağlıyor.

Sağladığı konfor ve hareket esnekliği sayesinde günlerinizin rahat geçmesini sağlayın. Özel davetlerde ya da toplantılarda rahatlığı ve şıklığı elden bırakmayın. Takımı tamamlayabileceğin kol düğmesi, gömlek, kemer, kravat ve ayakkabılar ile tarzınızı tamamlayın.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir