Spor Giyimde Kalitenin Adresi

1996 yılında kurulan firma 2003 yılına kadar fason üretim yapmış, bu yıldan itibaren ise kendi markasını oluşturarak, kısa sürede spor giyim konusunda kalitenin adresi haline gelmiştir. Firma, Tommylife.com.tr sitesi ile e-ticaret yaparak yurt içi ve yurt dışında kaliteli hizmetlerine devam etmektedir. Yurt içinde giyim sektöründe liderliğe yükselen firma, yurt dışında 50’den fazla ülkeye ihracat yaparak, hem ülkeye döviz girdisi sağlamakta, hem de markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kadın Spor Giyim

Kadın spor giyiminin ana bölümünü kadın eşofman takımı oluşturmaktadır. Kadınlar eşofman takımlarını spor yaparken giydikleri gibi günlük hayatlarında da yaygın olarak kullanmaktadır. Firmanın sitesinde bulunan eşofman takımları, her türlü kullanıma uygun, şık ve rahat kullanım özelliklerine sahiptir. Firmanın çeşitli renk ve modellerde olan, % 80 oranında pamuklu kadın eşofman üstü seçenekleri, takım halinde kullanılabildiği gibi bir çok kıyafetin üzerinde tek olarak giyilebilecek kadar kullanışlıdır.

Ayrıca günlük kullanımlara çok uygun olan, aynı pamuk oranı ile kadın eşofman altı modelleri spor yaparken de üst seviyede konfor sağlıyor. Kadınlar, bu eşofman altlarını evde rahatlık için kullanabilirken, model ve şıklığı ile dışarıda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Firmanın klasik kesimli eşofman altlarının yanı sıra, şalvar kesimli modelleri de çok talep görmektedir.

Tesettür Spor Giyim

Firma, muhafazakar giyim tarzını tercih eden kadınlar için de çok değişik modellerde, sağlıklı ve şık görünümlü tesettür eşofman takımlarını da sitesinde bulundurmaktadır. Spor giyimle şıklık ve rahatlığı birleştiren firma, ayrıca tesettürlü bayanlar için şal, eşarp, tesettür yelek, tesettür tunik takım ve tesettür gömlek modellerini de en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla sitesinde bulunduruyor.

Erkek Spor Giyim

Kadınlar gibi erkeklerde spor giyim konusunda, rahatlık ve sağlığın yanı sıra kalite ve görünüme önem vermektedir. Firma her ortamda rahatlıkla giyilebilen, yakalı ve manşetli erkek eşofman takımı modelleri ile erkeklerin bu konudaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmanın birbirinden güzel ve farklı kaliteli erkek eşofman üstü modelleri, spor giyimde zevk ve şıklığı birleştirmektedir.

Firma özellikle günlük hayatı kolaylaştıran ve aynı zamanda estetik görünüm isteyenler için sunduğu, onlarca değişik kesim ve renkte erkek eşofman altı modelleri ile evde ve dışarıda kıyafet seçme sorununu da ortadan kaldırıyor. Firma erkek spor giyimde eşofman modellerinin yanında, son moda t-shirt, sweatshirt, şort ve gömlek modellerini de sitesinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Diğer Hususlar

Firma eşofman konusuna ayrı bir bakış açısı daha getirerek mükemmel bir uyumun örneği olan, çiftler için aynı renk ve modellerden oluşan sevgili kombini modelleri ile de çok beğenilmektedir. Firma spor giyimin tamamlayıcısı olan şık ve yürüyüş için ideal koşullar sağlayan spor ayakkabılarını da sitesinde bulunduruyor. Sitede ayrıca sürekli olarak indirim ve kampanyalar (1 alana 1 bedava gibi) bulunuyor. Üye olunarak bu indirimlerden anında haberdar olunabiliyor. Müşteri odaklı çalışan firma, tüm ürünlerinin gönderiminde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Ürünlerinin kalitesine güvenen firma, ücretsiz iade ve değişim imkanı sunmaktadır. Ödeme konusunda da müşterilerini düşünen firmanın, kredi kartlarına taksit ve kapıda ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir