Sony Tv Servis Merkezi Sizlerle!

Birçok insanın aklına elektronik denildiği zaman tek bir firma geliyor: Sony. Sony yıllardan beri bütün dünyanın elektronik ihtiyacını karşılayan son derece kaliteli ve dünya çağında güvenle tercih edilen en önemli markalardan biri. Uzak Doğu’nun teknoloji ile olan samimiyetini ve gelişimini ürünlerine yansıtan bu değerli marka için marka kalitesine paralel bir teknik servis hizmeti vermek belki de her firmanın denediği ancak bir türlü başarılı olamadığı konulardan biri olmuştur.

Özel Sony Servis firmamız bunu başardı ve sektöre adım attığı günden beri Sony tercih eden hiç kimseyi yarı yolda bırakmadı. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sony markası için sunduğumuz hizmetler arasında aynı gün servis, hızlı servis, garantili servis gibi faaliyetler yer almaktadır. Her zaman aradığınızda bulabileceğiniz müşteri destek çağrı merkezimiz 7/24 aktif bir biçimde çalışmakta ve tüm soru, öneri ve görüşlerinize cevap vermektedir.

Hizmetimiz garantilidir ve bu garanti paketimiz bir yıllık bir süreci kapsamaktadır. Bunların yanı sıra yedek parça değişimi konusunda orijinal parçalar tercih eden Özel Sony Servis cihaz bütünlüğünü ve sizlerin güvenliğini korumak için çalışmaktadır. Özel teknik servis konusunda ciddi yenilikleri piyasaya kazandıran firmalardan biri olmanın haklı gurur ile Özel Sony Servis sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi tercih ederek kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman ayrılmadığınız için teşekkürlerimizi sunarız. Daha ayrıntılı bilgi ve servis talebi oluşturmak için http://www.sonyservis.co web siteni ziyaret etmeniz yeterli olcaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir