Sokak Modası: Jean Tulum

Yaz mevsimine sayılı günler kala herkes biraz daha rahat kombinlerin peşine düşer oldu.Genellikle kıyafet seçiminde dikkat ettiğimiz en önemli şey konfor ve rahatlık oluyor kuşkusuz. Stiliyle dikkat çekmek isteyen herkesin tek derdi olan rahatlığa ulaşırken şıklıktan ödün vermek  istemiyorsanız bu yazımız sizi çok sevindirecek. Özellikle sokak modasında şık olmanın en kolay yolu bu sezon jean tulumlardan geçiyor.

Jean Tulum Modelleri

Geçtiğimiz sezondan beri jean tulumlar popüleritesini koruyor. Özellikle bazı önemli markaların ilkbahar kreasyonlarında yer alan jean tulumlar bu sezon kumaş ve deride de kendini göstermeye başladı. Bu sezon yaz aylarına doğru deri ve kumaş tulumlar moda dünyasından çekilirken ortam jean tulumlarla kaldı. Trend halini uzun yıllar koruyacağa benzeyen jean tulumları siz de mutlaka kullanmalısınız.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi jean tulumlar geçtiğimiz sezonda çok moda idi. Bu sene ilkbahar ile birlikte insanlar üzerindeki etkisi daha da artacak. Her ortamda giyebileceğiniz, sırıtmayacak nitelikteki bu tulumlar dilerseniz şık dilerseniz de spor olarak kombinlenebilir.

90’lı yıllar modasını yakından takip etmiş olanlar jean tulum modasının yeni olmadığını bilirler aslında. Rahatlığı göz önünde tutan ve modaya karşı bir moda yaratan 90’lı yıllarda da oldukça popüler idi jean tulumlar. Bu sezon 90’lı yılların anti moda tutumuna ters olarak popülerliğinin zirvesinde olan jean tulumları dilerseniz merserize kazaklar ile dilerseniz seksi mini üstler ile kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz bir terlik ya da babet bile sizin şıklığınızdan hiçbir şey götürmeyecektir. İster okula, ister işe, ister arkadaşlarınızla buluşmaya giderken tercih edin, jean tulum seçtiğinizde hissedeceğiniz tek şey rahatlık olacaktır. Bu rahatlığı kullanırken tulumun kilonuza ve beden ölçülerinize uygun olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir