Sıcak Kızıl Saç Rengi ve Sıcak Kızıl Saç Modelleri

Geçtiğimiz sezonla birlikte saçlarda kızıl tonları moda dünyasında kalıcı bir yer sahibi oldu. Kızıl renk içerisinde bir çok renk tonunu barındıran oldukça iddialı bir renk. Gerek soğuk tonlar gerek sıcak tonlar seçilerek sahip olunabilecek bu renk özellikle saçlarının soluk ve cansız olduğundan dem vuranlar için ideal. Tüm kızıl tonları arasında en moda olanlardan biri olan sıcak kızıl ton rengi cilt rengi çok açık ve soluk olan kişiler tarafından da tercih edilebilecek trendy bir renk. Cildinize taze ve sıcak bir dokunuş vermek istiyorsanız sıcak kızıl rengi tam size göre demektir. Her çeşit saç modeliyle uyum içerisinde kullanabileceğiniz bu saç rengini çok seveceksiniz.

Sıcak Kızıl Saç Rengini Kimler Tercih Etmeli?

Beyaz tenli kadınlar tarafından tercih edilebileceği gibi buğday tenli kadınlara da çok yakışacak olan bu kızıl tonunu dalgalı ve uzun saçlarla da kullanabilirsiniz. Koyu renk göz makyajıyla desteklendiğinde oldukça farklı ve havalı duracak olan bu saç rengi sizi çekici bir görünüme de kavuşturacaktır. İçerdiği ışıltılar sayesinde dalgalı saçlarda daha ön planda duran bu saç rengini kullanması da oldukça kolaydır.

Sıcak Kızıl Saç Rengi

Sıcak kızıl rengi illaki uzun saçlarda kullanacaksınız diye bir kural yok. Eğer saçlarınız orta boylarda ise de gayet güzel bir şekilde bu saç rengini taşıyabilirsiniz. Kırmızı tonlarındaki bir rujla destekleyebileceğiniz bu saç rengi sizi olduğunuzdan daha feminen gösterecektir. Bu saç rengini dilerseniz kahve tonlarındaki saçlarınıza ombre şeklinde de uygulatabilirsiniz. Böylece bu rengin saçlarınıza kattığı ışıltı artacak, saçlarınız daha hareketli görünecektir. Bob kesimli saçlarınızla da tercih edebileceğiniz bu renge uyumlu olarak buğulu göz makyajı da önerilebilir.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir