Savunmada Para Basacak

Transfer sezonu henüz başlamadı. Hatta ara transferin gerçekleşeceği Ocak ayına bile gelmedik fakat transfer piyasası şimdiden hareketlenmeye başladı. Şimdiden transfer söylentileri ve görüşmeleri  gizliden gizliye başlamış durumda. Özellikle Avrupa piyasasında şimdiden transfer planlamaları ile ilgili dedikodular dolaşıyor. Genellikle orta saha ve hücum oyuncuların transferleri, transfer piyasasında ses getiren transferler olsa da bu sefer durum farklı olacak gibi gözüküyor. tıklayınız

Antonio Rüdiger Chelsea’den Ayrılıyor

Chelsea’nin başarılı defans oyuncusu Antonio Rüdiger ile ilgili çıkan transfer söylentileri de oyuncunun kulüpten ayrılacağı konuşuluyor. Sezon sonunda Chelsea ile yapmış olduğu kontratı bitecek olan oyuncu serbest kalacak. Daha şimdiden oyuncunun peşine büyük kulüpler düşmüş durumda. Kontratının bitmesinin ardından İngiliz ekibindeki kariyerini bitirerek başka sayfa açmak isteyor. Yıldız defans oyuncusu için Bayern Münih ve Juventus teklifleri olduğu konuşuluyor. Hatta söylentilere göre Bayern Münich ve Juventus Antonio Rüdiger için dev kontratlar hazırladı.

Stoper mevkiinde oynayan 28 yaşındaki oyuncu için iki takımında yaptığı teklif aynı gözüküyor. Haftalık 400 bin pound önerilen oyuncunun hangi takımın teklifini kabul edeceği büyük bir merakla bekleniyor. 2017 yılında transfer döneminde Roma’dan transfer edilen oyuncuya Chelsea 35 milyon euro bonservis bedeli ödemişti. Bu yüzden Chelsea oyuncunun bonservis ödenmeden bedelsiz olarak takımdan ayrılmasını istemiyor. Oyuncusu ile tekrar anlaşmak ve onu takımda tutmak isteyen Chelsea, Antonio Rüdiger için tüm şartları zorluyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir