Sağlıklı Bir Vücut İçin Ağız Ve Diş Sağlığına Dikkat! Sağlıklı Bir Hayat Sağlıklı Bir Gülüşten Geçer!

Bilindiği üzere ağız sindirim sisteminin başlangıç noktasıdır. Ağız ve diş sağlığı oldukça önemli olup çoğu kişi tarafından dikkat edilmeyen bir konu olsa da sağlıksız bir ağız birçok farklı hastalığın sebebi olabilir. Basit olarak görülen bir diş problemi dolaşım sistemine kadar birçok sistemde ve organda istenmeyen sağlık problemlerine yol açabilir. Aynı zamanda kişinin sosyal yaşantısını da olumlu veya olumsuz olarak etkilemektedir. Bu kapsamda ağız ve diş sağlığına dikkat etmek, düzenli muayeneye gitmek ve bir sorun olduğunda en kısa sürede uzmanına danışmak oldukça önemlidir. Bu amaçla kartal diş kliniği olan Ulusoy Diş hakkında bilgi verebiliriz.

 Neden Ulusoy Diş’i Tercih Etmelisiniz?

 kartal diş kliniği olan Ulusoy Diş, 2017 senesinde Diş Hekimi Meryem Ulusoy muayenehanesi olarak kaliteli sağlık hizmetine başlamıştır. Daha sonrasında doktor kadrosunu genişleten Ulusoy Diş uzman kadrosu ile birlikte poliklinik hizmeti sağlamaktadır. En güncel teknolojik sistemlerle donatılmış olan kartal diş kliniği Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği kaliteli ve ulaşılabilir hizmetleriyle sağlıklı dişler ve sağlıklı gülüşler için etiklerinden vaz geçmeyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

 Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

 Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde uzman kadro ve en yeni ekipmanlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz bazı ağız ve diş sağlığı hizmetlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz:

 – Muayene

 – Restoratif Dış Tedavisi

 – Protez

 – Periodontoloji

 – Pedodonti

 – Cerrahi

 – İmplantoloji

 – Ortodonti

 – Gülüş Tasarımı

 – Lazer Destekli Diş Hekimliği

 Ulusoy Diş’ten Nasıl Randevu Alabilirim?

 Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinden randevu alabilmek oldukça kolay. Telefon numaralarından ulaşabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden dilediğiniz tarihte istediğiniz hizmet branşını seçerek randevu talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca yine internet sitesinin biz ulaşın kısmına girdiğinizde de görebileceğiniz gibi dilerseniz polikliniğe bir kahve içmeye bile gidebilir ve ziyaret edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok avantajıyla Ulusoy Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği güler yüzlü çalışanları ve samimi ortamıyla da hastalara güvenli bir ortam oluşturuyor.

 Vizyonları arasında toplumun ağız ve diş sağlığını geliştirmek de bulunan Ulusoy Diş bu amaçla hastalarına kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam etmekte.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir