Saç Bakımında KaliteSacadair.com’da

Kadınlar olarak hepimizin ortak sorunu ya da uğraş kaynağı saçlarımızdır. Saç dökülmesinden ince telli saçlara, yağlı saçlardan kuru saçlara sahip olmak gibi dönem dönem çeşitli saç sorunları yaşarız. Burada önemli olan sorunumuzun ve dönemsel ihtiyacımızın farkına varıp ona göre saçlarımızı bakıma almaktır. Yalnız dikkat etmemiz gereken husus her şeyin fazlasının zararlı olduğunu unutmadan ve saçlarımızı çok yormadan bu ihtiyaçlarımızı gidermektir.

Mevsimsel Dökülmeler İçin

 Hepimiz dönem dönem bu dökülmelerden mustaribiz. Yaptığımız yağ bakımlarının yanı sıra mevsimsel dökülmeler için kullandığımız şampuan da büyük önem taşımaktadır. Bunun için KerastaseBainPreventionShampoo en ideal tercih olacaktır. Hem erkeklerin hem kadınların kullanabildiği Kerastase ürünleri arasında yer alan BainPreventionShampoo kısa süreli kullanımlarda bile etkisini gözle görülür şekilde hissettirebilmektedir.

Aşırı İşlem Görmüş Saçlar İçin

 Eğer siz de saçlarınızdaki boya ve saç açma/renk değiştirme gibi işlemlerden dolayı oluşan yıpranmadan şikâyetçiyseniz Kerastase in yeşil renkli Resistance serisi tam size göre. Hasar görmüş saçları onarma gibi bir iddiası olan bu seri de yine kısa süreli kullanımlarda bile etkisini gösterebilmektedir. Serinin şampuan, saç kremi ve saç bakım maskesi birlikte kullanıldığında çok daha olumlu ve gözle görülür sonuçlar almak mümkündür.

Kıvırcık Saçlarda Kabarma ve Şekil Verme Zorluğuna Son

Kerastase in kıvırcık saçlar için olan Discipline serisi bir yandan kıvırcık saçların en büyük sorunu olan aşırı kabarmayı önlerken, bir yandan da saç kremleri vasıtasıyla bir türlü şekil veremediğiniz kıvırcık saçlarınızı inanılmaz güzel bir forma sokacaktır. Yine seri olarak kullanıldığında çok daha etkili olan Discipline serisi kıvırcık saçlı kadınların vazgeçilmezleri arasındadır.

Doğal Yağlarla Doğal Bakım

 Hepimizin bildiği gibi saçlara doğal yağlarla bakım yapmak da kullandığımız ürünler kadar önemlidir. Peki, size kullandığımız ürünlerin doğal yağlardan oluştuğunu söylesek? İşte KerasteseAuraBotanica serisi yüzde yüz doğal yağlardan oluşup saçın ihtiyacı olan nemi ve bakımı doğal yağlarla sağlayabilmektedir. İçeriğinde hindistan cevizi yağı, argan yağı gibi bileşenler olan bu seri saçlarımda doğal bakımdan vazgeçmem diyenlerin çok seveceği bir seridir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir