Popüler Yeni Yarım Topuz Modelleri

2017 yılının saçlarda yeni trendi yarım topuz modelleri. 2016 yılında da görmeye başladığımız bu yarım topuz modelleri yaz aylarında özellikle bol bol kullanıldı. Yazın kavurucu ve yakıcı sıcağında uzun saçlarından bunalan kadınların kurtarıcısı olan bu saç modeli 2017 yılında da popülerliğini koruyacak. Öylesine, özensizce toplanmış gibi bir görünüm veren bu yarım topuzların en sevilen kısmı doğallığı. Bu kadar doğal görünüp kuaför elinden çıkmış gibi duran bu yarım topuz modellerine birlikte göz atalım.

gunluk-topuz-modelleri

Fotoğrafta da görebileceğiniz üzere bu saç modelinin yapımı oldukça kolay. Meşakatli ve el becerisi gerektiren balerin topuzlarını bir kenara bırakın. Saç yapımı konusunda hiç deneyimi olmayan, saçına şekil vermekte zorlanan kadınlar tarafından bile saniyeler içinde yapılabilecek bu yarım topuz modellerini uygulayın. Eğer dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahipseniz tabii ki bu model saçlarınızda yukarıdaki gibi durmayacaktır. Özellikle kıvırcık saçlarda bu yarım topuzlar oldukça dağınık ve karışık görünebilir. Kıvırcık saçların da bu modeli uygulayabilmesinin yolu kuşkusuz düzleştiriciler. Evde kolayca dakikalar içinde düzleştirebileceğiniz kıvırcık saçlarınızla da bu modeli kullanabilirsiniz. Eğer saçlarınız dümdüz olacak şekilde düzleşmeyecek kadar kıvırcık ise su dalgası elde etmeyi deneyebilirsiniz. Topuzunuza ek olarak dilerseniz önden perçemlerinizi çıkartabilir, daha sevimli bir model yaratabilirsiniz.

yarim-topuz-modesi

Bu yarım topuzların en önemli özelliği dağınık ve özensiz görünmeleri. Eğer düzen takıntılıysanız ve saçınızın kusursuz görünmesini istiyorsanız bu model kesinlikle size göre değil demektir. Bu yarım topuzları sıkı şekilde yaparsanız ve özenli görünürse çok daha kötü duruyor. Bu nedenle saçlarınızı özgür bırakın, yanlardan çıkan saçlar umrunuzda olmasın. Topuz kısmını dilerseniz sadece bir lastik toka ile tutturabilir, dilerseniz de saçınızdan ayırdığınız bir tutam saçı örerek lastik tokanızın üzerine dolayabilirsiniz. Bu görünüm mükemmeli arayanları biraz olsun daha mutlu edecektir.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir