Popüler Pastel Rengi Saç Modelleri

Bu senenin modası ve göz kamaştıran renkleri pastel renkler. İster tırnaklarınızda ister makyajınızda isterseniz de saçlarınızda pastel tonları kullanın, hangi alanda kullanırsanız kullanın trendy olacağınız kesin. Oldukça sakin ve soft olan bu renkleriyle sıradan olmak zorunda değilsiniz. Pastel renkler deyince her ne kadar insanın aklına sakin tonlar gelse de ufak tefek değişikliklerle insanların gözlerini sizden alamayacağı saçlara sahip olabilirsiniz.

Gri Saç Rengi

Pastel rengin çıkış noktası olan gri renk hem tarz görünümü hem de sıra dışı görünümüyle bir çok kadın tarafından tercih ediliyor. Eğer saçlarınız platin sarısı ya da ona yakın renklerdeyse kolaylıkla gri saç rengini elde edebilirsiniz.

Pudra Pembesi Saç Rengi

En az gri saç rengi kadar iddialı olan bir renk pudra pembesi. Genellikle beyaz tenli kadınlar tarafından tercih edilen bu saç rengi ilk olarak ünlüler dünyasında karşılaştığımız bir renk aslında. O kadar hızla beğenildi ve sevildi ki hızla sokak modasına indi. Bu günlerde ise herkeste görüyoruz bu saç rengini.

Mint Yeşili Saç Rengi

Gelen yazla birlikte siz de yenilenmek istiyorsanız kesinlikle tercihiniz mint yeşili saçlar olmalı. Hem göz renginizi ortaya çıkartacak hem de cilt tonunuzu daha açık gösterecek bu saç rengini herkes kullanabilir. Bu saç rengini destekleyecek şekilde koyu göz makyajı da tarzınıza oldukça uygun olacaktır.

Pastel Mavi Saç Rengi

Hiçbir zaman eskimeyen ve renkli saç denince neredeyse akla ilk gelen renk mavi. Bu sene geçtiğimiz senelerdeki koyu mavi renk tonundan farklı olarak bebe mavisi dediğimiz daha pastel renklerle karşılayabilirsiniz. Eğer gözleriniz renkliyse tercih etmeniz gereken renklerden ilki bu maviler.

Cesaret gerektiren bu saç renklerini hayatınızın herhangi bir aşamasında mutlaka denemelisiniz ki keşke demeyesiniz. Her tarza uyum sağlayabilen bu saçlar hem tarzınızı değiştirmek için güzel bir yöntem hem de çok trend.

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir