Popüler Bahçe Mobilyası Modelleri 2019

Bu yazımızda özellikle, yaz aylarında günümüzün çoğunu geçirdiğimiz bahçeler için seçtiğimiz mobilya modellerine yer vereceğiz. Evleri bahçeli olan herkes zamanını rahat bir ortamda geçireceği şekilde dekore etmek ister bahçelerini. Biz de buna yönelik olarak sizin için en rahat ve farklı modelleri seçtik.

1yesil-bahce-salincak-modelleri

Bahçe mobilyaları denince akla gelen ilk şey salıncaklar tabiki. Fotoğrafta gördüğünüz bahçe salıncağı da tercih edilen modeller arasında en popüler olanlardan. Hem oturarak hem de yatarak kullanabileceğiniz bu salıncak modeli sizi çocukluğunuza döndürecek.

2farkli-mudo-cancept-bahce-mobilyalari-2016-markalari

Yukarıdaki bahçe oturma grubu rahatlığına önem verenler için iyi bir tercih. Kahverengi ile krem renginin uyumu, mobilyaların tasarımıyla birleşince doğayla da uyumlu hale geliyor. Bahçede aileniz ve dostlarınızla rahat zaman geçirmek için bundan daha uygun bir model düşünemiyoruz.

3sette-bahçe-mobilya-modelleri-2016

Bahçe grupları arasında farklı tasarımıyla dikkat çeken bu model evinizin salonundaki köşe koltuk takımının bahçe versiyonu.  Evinizde oturuyor hissi veren bu model kullanılmadığı zamanlarda aldığı yuvarlak şekil ile de ortamdan tasarruf sağlıyor. Bahçenize farklı esintiler katmak istiyorsanız bu model tam sizlik.

4claraminibahcemobilyasi

Yukarıdaki mobilya grubu bahçe mobilyaları arasında en sık tercih edilenlerden. 2016 yılında da popülerliğini koruyan bu oturma grubu sade fakat rahatlıktan yana olanlara oldukça uygun. Aynı zamanda oturma kısımlarının geniş olması da tercih edilme nedenlerinden biri.

5güzel-bahçe-koltuğu

Mobilya üreticileri aşıkları da unutmamış. Birleştirildiğinde kalp şeklini alan bu mobilya takımı çiftler için romantik anların merkezi olacak. Bahçenize romantik bir hava katmak için sahip olmanız gereken tek şey bu takım.

6rattan-bahçe-mobilyaları-fiyatları

Yaz aylarında evinize kapanıp kalmayın. Bahçenizi dilediğiniz şekilde design edip keyfinize bakın.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

3 Comments

  1. Her zaman evimin bahçesinde bu tarz dekorlara yer vermek istemişimdir. Üçüncü resimdeki dekor muazzam. İlk resimdekiler ev salonlarına yakışır tarzda.

  2. Böyle bir eve sahip olabilecek miyim acaba hayatım boyunca? Birbirinden güzel evler var. İnsan bunları gördükçe ”ulan ben nerede yaşıyorum böyle” diyor 😀 Şaka bir yana, özellikle yazlık için düşünebilirim bende bu tarz mobilyaları. Oldukça özel modeller var. Hele ki o 5. sıradaki model beni benden aldı.

    Ellerinize sağlık, keşke fiyatlarını da yazabilseydiniz yanlarına.. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir