Nötr Altın Sarısı Saç Renkleri – Nötr Altın Saç Rengi Tonları

Sarı saçlar her daim popüler olacak olan saç renklerine sahip saçlar. Sarı saç diyip geçmeyin, sarının bile bir çok tonu mevcut. Eğer saçlarınızı sarıya boyatmak istiyorsanız çok fazla seçeneğiniz var demektir. Sarı tonları arasında en sevilen tonlardan biri de nötr sarı dediğimiz saç rengi. Nötr altın sarı rengi son sezonla birlikte popülerliğini pekiştirirken beyaz tenli kadınlar tarafından da çok tercih edildi. Genellikle sarı saçtan uzak durmak isteyen beyaz tenli kadınlar nötr altın sarısını çok sevdi. Esmer ve kumrallar için de gayet uygun olan bu saç rengi ile bebeksi bir görünüme kavuşmak mümkün.

Genellikle sarı renk tonları beyaz tenlilere önerilmezken nötr altın sarısı beyaz tenliler için de uygundur. Burada dikkat etmeniz gereken şey bu saç rengini kullanırken koyu renkli göz makyajı yapmaya alışmanızdır. Eğer bu saç rengini kullanıyorsanız ve makyaj yapmıyorsanız cildiniz oldukça soluk ve hasta görünecektir. Esmer ya da bronz tene sahip olanlar içinse hiç çekinmeden bu saç rengini deneyebilirler. Göz renklerinizi ortaya çıkartacak bu saç rengi sizi olduğunuzdan daha çekici gösterecektir.

Nötr Altın Sarısı Saç İle Makyaj

Nötr altın sarısı rengini sevmenizin en önemli nedeni kuşkusuz göz renginizi ortaya çıkartması olacaktır. Bu tip saç renkleriyle gözlerinizi daha da belirgin hale getirecek buğulu göz makyajları yapabilir, toprak tonlarında far ve göz kalemleri kullanabilirsiniz. koyu tonlarda seçtiğiniz göz makyajınızın altına daha soğuk tonlarda dudak makyajı tercih etmelisiniz. Pembe, bordo ve mor gibi soğuk koyu tonlar makyajınızı bütünlemede başarılı olacak saçlarınızın ışıltısını ortaya çıkartacaktır. Nötr altın sarısı rengi makyajınızı ortaya çıkartacak en başarılı saç renklerinden biridir.

 

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

One Comment

  1. Gerçekten sarı renklerin bu kadar çeşitli olabileceğini resimler yan yana geldiğinde anladım. Resimleri yayınlayan ve farkı gösteren editörlere teşekkürler. Sarı saçlı olmak gerçekten bir ayrıcalık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir