Neden Nokta Duşakabin?

Duş kabinlerini Günlük yaşantımızda Temizlenme, rahatlama ve dinlenme eşyası olarak kullanmaktayız. Bu nedenle kullanmış olduğumuz eşyamızın göz zevkimize hitap ettiği kadar kullanım amacımıza da uygun olması gerekmektedir. Duş kabini seçimi yaparken, bize sağlayacağı faydaları göz önünde bulundurarak bir seçim yapmak gerekir. Öreğin küçük bir banyoya çok rahat diye büyük ölçüde bir jakuzi almamız ortanı oldukça küçültüp hareket alanını daraltacağından faydasının yanında zararlı etkisi de olacaktır. Duşakabin seçimi yaparken mutlaka banyo Büyüklüğünün, banyoda bulunan eşyalarınızın düzenin şekline uygun olabilecek göze hitap edecek bir duşakabin ölçüsü seçimi yaptıktan sonra diğer özelliklerini özelliklerini seçiniz.

NOKTA DUŞAKABİN

Firma 2011 yılında İstanbul merkezli olarak Faliyete girmiştir. Ankara ve İzmir illerinde üretici bayilikleri ile Nakliye ve montaj Hizmeti sunmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde Kargo ile demonte olarak adrese teslim hizmeti verilmektedir. Duşakabin, üretimi yapan firma Duşteknesi, küvet ve jakuzi satışı da yapmaktadır. Satışını yapmış olduğu tüm ürünlerde 2 yıl garanti verilmektedir. Firmanın ürünlerini  www.noktadusakabin.com web adresinden inceleyebilirsiniz. Belirtmiş olduğum bu sitede güncel duşakabin fiyatları da yer almaktadır.

Neden Nokta duşakabini seçmeliyim ?

  • Sipariş öncesi ücretsiz ölçü alımı yapılmaktadır.
  • Nakliye ve montaj ücretsiz yapılmaktadır.
  • Özel ölçü duşakabin üretimi yapılmaktadır.
  • Ödeme siparişin tesliminde yapılmaktadır.
  • Kapıda kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır
  • Anlaşmalı kartlara taksit yapılmaktadır.
  • Online ve telefonda sipariş alınmaktadır.
  • 2 yıl garantili hizmet verilmektedir.

Bu saymış olduğumuz hizmetlerimizin dışında müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için elimizden gelebilecek tüm talepleri karşılamaktayız. Duşakabin sektöründe 6 yıllık müşteri talepleri doğrultusunda sağlamış olduğumuz deneyim ile daima kendimizi yenileyen taleplere karşılık verebilecek  değerler üreten bir firma olmaya çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir