Modern ve Trend Yatak Odası Takımları 2019

Bugün, bu yazımızda sizlere her sabah güne mutlu ve huzurlu uyanmamız için önem ve özen gösterdiğimiz yatak odalarımız için mobilya önerilerinde bulunacağız. 2016 yılının en moda yatak odası modelleri arasında mutlaka siz de kendi zevkinize uygun bir şeyler bulacaksınız.

1-2016-modern-yatak-odası-modelleri-300x181

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz model oldukça fütüristik bir model. Yatak odanızda modernliğin izlerini taşıyacağınız bu model, dalga şeklindeki yatak bazası ve açık renk tasarımıyla odanıza farklı bir hava katacak. Klasik modellerden hoşlanmayanlar için oldukça uygun.

2-2016-modern-yatak-odası-takımları-300x199

Bu model, yatağın ölçüsünden daha uzun olacak şekilde tasarlanmış yatak başlığı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda duvardan duvara olarak nitelendirilen bir dolaba da sahip olan takım, fazla eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi ortadan kaldıracak, odanıza derli toplu bir hava katacaktır. Makyaj aynası şifonyere uygun olacak şekilde oval olarak tasarlanmıştır.

3-2015-2016-avangarde-mobilya-takımları-23-300x174

Bu yatak odası takımı klasik modelleri sevenler için tasarlanmış. Yatak başlığı pembe tonlarında ve oldukça yüksek tercih edilmiş. Giysi dolabının yanındaki pembe tonlarındaki detaylar dolap ile yatağın uyum içinde olmasını sağlamış. Kullanılan açık pembe ton rengi ve gösterişli detaylar yatak odanızı bir peri masalındaymışsınız gibi gösterecek.

4-2016-yatak-odasi-model-ve-tasarimlari-dekorasyonu-300x168

Bu model siyah ile beyazın uyumunu ve geometrik şekilleri sevenler tarafından da çok sevilecektir. Giysi dolabı ve yatak başlığı üzerinde desen olarak kullanılan dalga şeklindeki detaylar odaya hareket katmış. Eğer yatak odanızın çok sade olduğunu düşünüyor ve hareket katmak istiyorsanız bu model tam size göre. Koyu renk ve açık renklerin uyumunu biraz olsun bozmak ve odaya renk katmak içinse fotoğraftaki gibi, yatak başlığında renkli led aydınlatmalar kullanabilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

2 Comments

  1. Hepsi birbirinden güzel görünüyor. Son resimdeki tasarıma bayıldım. İlerde evime benzerlerini alabilirim

  2. Kolay gelsın dalga seklındekı yatak fıyatınız nedır ne kadar zamanda teslim edebilıyorsunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir