Medyum Ali Hoca şikayet

gercek-medyumlar

Merhaba, sizlere başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Bu yazdıklarım %100 gerçektir. Zaten eğer inançlı bir insansanız, bu varlıklara da inanmanız gerekir. Ben bundan tam 4 ay önce bir gece rüyamda üç harfli varlıkları gördüm. Çok detaylı bir rüyaydı. Hala ne konuştuğumuzu, neler söylediklerini kelimesi kelimesine hatırlıyorum. Neye benzediklerini, şekillerini, yüzlerini vs. unutmam mümkün değil. Uyandıktan sonra uzun bir süre rüyamın etkisinde kaldım. Ancak aradan günler geçtikçe hayatımda değişiklikler olmaya başladı, evime girdiğimde kalbim hızlı hızlı atıyor, nefesim daralıyordu adeta… Geceleri gözüme uyku girmez oldu, sabahı dar ediyordum. Sanki sürekli yanımda birileri var ve kulağıma bir şeyler fısıldıyorlardı. Söylediklerini yapmazsam görünmez bir el boğazıma yapışıyordu. Yediğimden içtiğimden bir şey anlamaz oldum. Uykusuzluktan işimi yapamaz duruma geldim. Biraz uyusam sanki uykumda üstüme bir şey çıkmış gibi ağırlık çöküyordu. Önce ailemin baskısıyla doktora gittik ancak doktor bir şey bulamadı. Psikiyatrik bir iki ilaç verip gönderdi. Ama ilaçlar da beni sersemletiyor, başka bir işe yaramıyordu. Ne yapacağımı şaşırmıştım.

Doktorlar işe yaramayınca medyumlardan yardım istedik, bana musallat oldukları kesindi ama kimsenin gücü yetmiyordu. Medyum sitelerinde gezerken Medyum Ali Gürses’in sitesine rastladım. Ali Hoca bana bakım yaptı ve rüyama giren varlıklardan birinin bana aşık olduğunu, beni kıskandığı için de rahatsız ettiğini söyledi. Onun duaları ve okumaları sayesinde ferahladım, o geceyi ilk kez rahat geçirdim. Bana verdiği vefk sayesinde bir daha yanıma yaklaşamayacaklarını söyledi, gerçekten de öyle oldu.

Eğer benim gibi musallat veya benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varsa Medyum Ali Hoca’yı çekinmeden arayabilir. Evet piyasada çok sahtekar medyumlar var ama iyi araştırırsanız siz de doğru kişiyi bulabilirsiniz. Kendisinin websitesi medyumali.com tel ve mail bilgileri de sitesinde yazıyor sanıyorum.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir