Mavi Siyah Saç Rengi ve Mavi Siyah Saç Modelleri

Siyah saç rengi tonları arasında en popüler olanı ve en cazibeli kuşkusuz mavi siyah. Modası hiç geçmeyen ve her sezon bir çok ünlü tarafından kullanılan mavi siyah rengi saçlarınıza ışıltı katmanın en kolay yolu. Saçlarınız cansız ya da yıpranmış da bu olsa bu saç rengine boyadığınızda daha önce hiç olmadığı kadar parlak ve canlı olacaktır.

Mavi Siyah Saç Rengi

mavi-siyah-dalgali-sac-modeli

Genellikle tercihiniz siyah saç rengiyse ve bir değişikliğe kendinizi hazır hissetmiyorsanız mavi siyah rengi sizin kurtarıcınız olacak. Hem siyah renkten kopmamış olacaksınız hem de göz alıcı bir değişiklik yaratacaksınız. Aynı şekilde saçları açık renk olup köklü bir değişiklik yapmak isteyen kadınlar için de en iyi tercih mavi siyah. Her ten rengi ve göz rengiyle uyum içerisinde olan bu renk esmer kadınlarda olduğu gibi beyaz tenli kadınlarda da oldukça güzel duruyor. Renkli gözlü kadınların göz renklerini daha da ortaya çıkartırken koyu renk gözlü kadınlara ise esrarengiz bir hava katıyor. Risk almak istemeyip ciddi bir değişiklik ihtiyacı duyan kadınların tercihi olan mavi siyah koyu renk göz makyajıyla da çok şık ve asil durur. Bu saç rengi genellikle açık haliyle güzel durur. Saçlarınızı doğal haliyle kullanmaktan hoşlanıyorsanız bu saç rengi en iyi sonuç veren saç renklerinden biri. Yaz aylarında değişiklik ihtiyacı çektiğiniz bir dönemde de tercih edebileceğiniz mavi siyah saç rengi güneşin etkisiyle daha çok ışıldayacak ve gözleri üzerinize çekecektir.

koyu-mavi-sac-2

mavi-siyah-kisa-sac-modeli mavi-siyah-sac-rengi-boya-numarasi mavi-siyah-sac-renk-tonlari mavi-siyah-sac-renkleri mavi-siyah-uzun-dalgali-sac-modeli-1

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir