Küllü Kumral Saç Renkleri ve Kumral Saç Renkleri

Son bir iki sezondur yeniden moda olmasıyla birlikte küllü kumral rengi her daim sevilen saç rengi olmuştur. 2017 saç modasında da yerini alan bu saç rengi kadınlara ilham veren renkler arasında yer alıyor. Küllü kumral neden bu kadar moda, neden bu kadar seviliyor sorusunun cevabı kuşkusuz doğal durması ve bu saç rengine sahip kadınları oldukça şık göstermesi. Her saç rengi her tende doğal durmaz fakat küllü kumral rengi, hangi renk tene sahip olursanız olun doğal ve gerçekçi duruyor. Son sezonlarda trend de olunca uygulaması kaçınılmaz bir renk olup çıktı küllü kumral.

Küllü Kumral Saç Rengi

İster ışıltılı bir ton olsun ister doğal küllü kumral ilk olarak dikkat etmeniz gereken ey tabii ki ten renginize uyup uymadığı. Küllü kumral rengi her tene uygundur desek de tonları bakımından tercih yapmak oldukça önemli. Her saç renginde olduğu gibi küllü kumral renginde de tonu iyi seçmek önemli. Cildinize ne güzel duran ve yakışan tonu bulup onu uygulamanız sonradan pişman olmamanız açısından da önemli. Eğer saçlarınız açık renk ve boyasız ise piyasanın dev markaları olan Loreal, Koleston gibi markalardan küllü kumral rengini seçerek kendiniz evde de boyayabilirsiniz.

küllü kumral saç rengi

Saç renginizin teninize uygunluğundan bahsederken tam olarak neden bahsediyoruz? Küllü kumral rengi her cilt tonuyla uyum içinde olabilse de öncelikle bronz ve buğday tene sahip kadınlarda güzel durmaktadır. Bu ten rengine sahip kadınlar küllü kumralın her tonunu uygulayabilir ve severek kullanabilirler. Daha açık bir tene sahipseniz daha açık tonlarda bir küllü kumral tercih etmeli, esmer iseniz orta tonlarda bir küllü kumral tercih etmelisiniz. Eğer ten renginiz gibi göz renginiz de açık renkse açık tonlarda küllü kumral rengi size çok yakışacaktır. Böylece gözleriniz, teniniz ve saçlarınız arasındaki mükemmel uyumu yakalayabilir, oldukça doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

küllü kumral saç rengi

küllü kumral saç rengi

küllü kumral saç rengi

küllü kumral saç renkleri

Esra

Modaya yakından ilgi duyan ve siz takipçilerimize moda konusunda güncel bilgiler aktaran tecrübeli bir yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir