Kırmızı Elbiseler

Renkler arasında en iddialı olan kırmızı rengi özellikle elbiselerde son derece şık durmaktadır. Hem günlük yaşamda hem de özel gün ve davetlerde sıklıkla kullanılan bu renk ile göz alıcı kombinler yapman mümkündür. Kırmızı elbise modelleri incelendiğinde piyasada her sezon birbirinden farklı modeller moda olmaktadır.

Kırmızı elbiseler arasında seçim yaparken Keikei markasına ait elbiseler senin için iyi bir alternatiftir. Çünkü markaya ait pek çok model seçeneği vardır ve böylece sen de kendi tarzına en uygun elbiseyi rahatlıkla bulabilirsin. Bu elbiselerle doğru kombin yaptığında şıklık senin için kaçınılmaz olmaktadır. Bunun için birkaç tüyoyu dikkate alman senin için yeterli olacaktır.

Kırmızı Elbise Nasıl Kombinlenir?

Kırmızı elbise kombini yaparken öncelikle bu rengin verdiği dikkat çekiciliği göz önünde bulundurmalısın. Çünkü kırmızı renk ile yanlış kombin yapman seni hoş olmayan bir görüntüye sokabilir. Doğru kombini yapmak için ilk olarak vücut tipine en uygun olan kırmızı elbiseyi tercih etmelisin. Bu sayede kırmızı renk ön plana çıkmakta hem de görünümün olduğundan daha da hoş bir hava kazanmaktadır.

Eğer kırmızı renk elbiseleri özel davetlerde giyeceksen Keikei’den rahat bir şekilde uygun elbiseleri bulabilirsin. Giyeceğin elbisenin altına ince topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsin. Bu seçeceğin ayakkabı için genelde renk seçenekleri ten, gümüş, altın, bakır, siyah gibi renklerdir. Tüm dikkat elbisede olduğundan dolayı bu noktada ayakkabının biraz daha arka planda kalması daha iyi olmaktadır. Kombin yaparken kullanacağın aksesuarı ise elbisenin modeline göre belirlemelisin. Eğer sade bir elbise tercih ettiysen aksesuar olarak kırmızı renk ile uyumlu biraz daha gösterişli küpe, bileklik gibi takılar kullanabilirsin.

Kırmızı elbiseleri sade aksesuar ile kombinlediğinde de davet ve düğünlerde tüm gözleri üzerine toplayabilirsin. Keikei’in balık model kırmızı bir elbisesini seçersen altına giyilen ince yüksek topuk ayakkabı ve sade küpeler senin için güzel bir seçenek olacaktır. Kırmızı elbiseyi günlük yaşamda kullanmak istiyorsan özellikle yaz aylarında ayakkabı tercihi olarak babet, sandalet ya da dolgu topuk ayakkabılar kullanabilirsin.

Kırmızı Elbiseni Nasıl Seçmelisin?

Kırmızı elbise seçerken öncelikle vücut tipine en uygun olan elbiseyi seçmelisin. Bu durum bütün renklerdeki elbiseler için geçerlidir. Ancak kırmızı elbise seçerken biraz daha dikkatli olmalısın. Çünkü kırmızı vücudu biraz daha öne çıkaran bir renktir. Dolayısıyla vücudunda belirgin olmasını istemediğin bir bölgen varsa bu kısımları sarmayan elbiseler tercih etmelisin. Öne çıkmasını istediğin kısımları dar kesimli olan elbiseleri rahatlıkla kullanabilirsin. Örneğin basen kısmında fazlalık varsa bu durumda belden altı bol kesim olan kırmızı elbiseler senin için daha uygun olacaktır.

Kırmızı elbiseler hem açık hem de koyu tenliler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bundan dolayı seçim yaparken ten rengine çok fazla takılmamalısın. Bunun yerine modellere daha fazla dikkat etmelisin. Seçeceğin elbisenin boyuna karar verirken de bacak boyunu göz önüne almalısın. Eğer ince ve uzun bacaklara sahipsen bu durumda kısa elbiseler kullanabilirsin. Keikei’in kırmızı elbiseler kategorisinde rahatça alternatif kırmızı elbise modellerini bulabilirsin.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir