Karartma Zebra Perdeler İle Evlerinize Ve Ofislerinize Güneş Işığı Girmesin

Zebra perdeler, hem şık hem de modern bir görünüm çizdiği için son dönem evlerin hemen hepsinde bulunmaktadır. Aynı zamanda, ofis, iş yeri gibi yerlerde de kullanımı söz konusudur. Birçok çeşidi olmakla beraber, karartma zebra perde çeşitleri sizler için tam bir güneşli görevi görecek. Geniş bant karartma perdeler istediğiniz gibi ayarlanabilir ve gün ışığının ya da keskin güneş ışıklarının girmesini engelleyebilirsiniz.

Geniş Bant Peren Pudra Tam Karartma Zebra

Karartma Zebra Perde Çeşitleri

Zebra perdenin, nakışlı, simli, jakarlı, bambu, pileli şeklinde bir türünün bulunduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda karartma zebra perde modelleri de Perdemagazasi.com adresinde bulunuyor. Geniş bant, keten ya da baskılı kumaş, çift renk gibi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Geniş Bant Peren Gri Tam Karartma Zebra

Zebra Perdelerinin Fiyatları

Zebra perdeler, bildiğimiz klasik kumaş perdelere oranla metrekare başına daha fazla fiyat biçildiği biliniyor. Fakat perdemagazasi.com sitesinden çok daha uygun fiyatlara birbirinden farklı zebra perdelerini satın alabilirsiniz. Aynı zamanda havale ile ödemelerinizde de ekstra indirim imkanı sunulmaktadır.

Geniş Bant Peren Acı Kahve Tam Karartma Zebra

Zebra Perdeler için En Uygun Adres

Karartma zebra perdeleri için de diğer zebra perde modelleri için de en ideal adresin Perdemağazasi.com olduğunu söyleyebiliriz. Karartma perde modelleri fiyatları ise, evinizin ölçüsüne ve ekstra isteyeceğiniz desenlere göre değişmektedir. Siteden yardım alarak ve ölçülerinizi belirterek net bir fiyat alabilir, aynı zamanda gün içinde teslim özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kaynak : Perdemagazasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir