Güvenliğiniz Kontrolümüz Altında “En Küçük Olanlardan Sizi Koruyoruz”

Sinekler evinize parmak izi korumalı kapılardan girecek değil ya. Pencerenizden ve bulduğu her delikten girmek isteyecekler. Bu noktada SAHPER LTD. ŞTİ. Firmasının muhteşem ürünlerinden Sineklik ve cam balkon imdadınıza yetişiyor.

Altında Cam Balkon, Kış Bahçesi ve Sineklik Arayanlara Muhteşem Çözümler

Belirttiğimiz gibi sineklik bir evin olmazsa olmazlarındandır. Özeliikle yazlık beldeler için kesinlikle elzem bir durumdur. Kış Bahçesi konforlu alanınızda otururken sizi rahatsız eden çevre faktörülerinden korur. Tabiki kış bahçesi hizmetini ine SAHPER firması sizlere sağlamaktadır. Aynı gün teklif çıkarıp özel bir fiyatlandırma ile kış bahçesi ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmaktadır.

Alarm ve güvenlik sektöründe müşterilerimizin her türlü ihtiyacını en temel şekilde karşılamak için çalışmalar yaparız. Klasik yöntemler ile açılan kapılar gelişen teknolojiler sayesinde yerini kartlı geçişlere ve hatta Sineklik  uygulamalarına bırakmıştır. En temel ihtiyaç olan güvenliğin sağlanmasında fark yaratan ekiplerimiz 7/24 kesintisiz hizmetleri ile her türlü ihtiyaca hızlı çözümler üretmektedir. Müşteri odaklı olarak verdiğimiz hizmetler ile kapsamlı çalışmalar yapar ve kapılara ait her tülü ihtiyacı en üst seviyede karşılarız. Kapı tamiratından çilingir hizmetlerine kadar aklınıza gelecek her ihtiyaç için bizi arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız SAHPER firmasının web adresi üzerinden de takip edebilirsiniz.

Büyük siteler ve iş merkezlerinde tercih edilen:

  • Kış Bahçeleri
  • Sineklikler
  • cam balkon uygulamaları ile siz de anahtardan kurtulabilirsiniz.

Her kapıda bir güvenlik personeli çalıştırmanın getirmiş olduğu ilave maliyetlerden kurtulmak istiyorsanız siz de kapınıza hemen yeni bir kilit sistemi koyabilirsiniz. Süresi ayarlanabilir çıkışlar tanımlayarak içeride kalınması gereken süreyi bile siz belirleyebilirsiniz. Evinizde de kullanabileceğiniz modern sistemler ile artık evde anahtar unutma ve komşunun balkonundan eve çocuk geçirme işlemlerinden kurtulabilirsiniz. Sadece içeri girmesini istediğiniz kişilerin sineklik izlerinin tanımlanacağı sistemlere yaklaşık olarak 500 kişi kayıtlanabilmektedir.

Kış Bahçesi uygulaması ile şifre ezberleyemeyen yaşlı misafirlerinizin de evinize kolay bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz. Kartlı giriş sistemlerinden kartın kopyalanabilir olması anahtar gibi değişik riskleri de beraberinde getirmektedir. Oysa kış bahçesi  sistemi ile ihtiyacınız olan en temel ihtiyacınızı en ideal şekilde sağlayabilirsiniz. Kilitlerin anahtar ile kullanılmasını engelleyen sistemler ile siz de yüksek güvenlikli sistemlere sahip olabilirsiniz. Ekiplerimiz her türlü kapı kilidinin açılmasının yanı sıra araç kapılarının açılması konusunda da ihtiyacınız olan hizmeti verebilmektedir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir