Güneş lekesi ve gözaltı tedavileri

Güneş Lekesi Tedavisi Ankara kliniğimiz ve yine Ankara ve diğer illerimizde yer alan birçok hastane ve kliniklerde birçok farklı cihaz ile tedavi edilebilen bir cilt sorunudur. Özellikle isminden de anlaşıldığı gibi aşırı güneşe maruz kalan ve savunmasızlık nedeni ile ciltte reaksiyon olarak kendini belli eden koyu renkteki güneş lekeleri, son yıllarda güneşin etkilerinin daha dar artması ile kişilerin en çok yakındığı cilt problemleri arasında yer almaktadır.

Güneş lekeleri nasıl tedavi edilir?

Güneş lekesi tedavisi Ankara merkezimizde lazer uygulamaları, clearlift ile yapılan leke tedavileri, kimyasal peeling uygulamaları, mezoterapi uygulamaları ve son olarak da icon lazer uygulamaları sayesinde tedavi edilebilmektedir.

Lazer ile yapılan leke tedavisi!

Kliniğimizde lazer uygulamaları sayesinde yapılan cilt leke tedavileri oldukça konforlu bir şekilde ve son derece başarılı sonuçlara imza atarak yapılabilmektedir. Lazer işlemleri sayesinde yapılan leke tedavilerinde cilt kısa sürede kendini yenilmeye başlayarak, daha canlı ve lekesiz bir cilt oluşumunu sağlamaktadır. Ayrıca lazer ile yapılan leke tedavisinde lekelerinizden kısa sürede kurtulabildiğiniz gibi bu esnada da cildinizin yenilenerek daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmesini de sağlamış olursunuz.

Göz Altı Tedavisi Ankara başta olmak üzere yine birçok ilimizde de farklı uygulamalar sayesinde kişilere özel olarak uygulanabilmektedir. Doktorumuz Buket Yıldırım’ın da kliniğinde uyguladığı göz altı tedavilerinin başında gözaltı ışık dolgu uygulaması gelmektedir. Gözaltı ışık dolgu uygulaması oldukça hassas bir yapıya sahip olan göz çevresi için geliştirilmiş oldukça etkili bir tedavi yöntemidir.

Gözaltı ışık dolgusu içeriği nedir?

Göz altı tedavisi Ankara kliniğimizde uygulanan gözaltı ışık dolgusu içerisinde yer alan hyalüranik asit sayesinde ve yine içerisinde bulunan protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına, kırışıklıklara, derin çizgilere ve gözaltında meydana gelen deformasyonlara oldukça iyi gelmektedir. Son derece başarılı sonuçlar veren bu harika işlem hakkında dilediğiniz detaylı bilgiye, www.drbuketyildirim.com internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Unutmayın güzellik bekletilmeye gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir