Fenerbahçe’nin Hocası Erol Bulut İçin Şok İddia! Sözleşmesinde ki o madde!

Fenerbahçe’nin büyük umutlarla başladığı 2020-21 sezonunda takımın başına getirilen Erol Bulut’a Fenerbahçe yönetimi tarafından istediği geniş kadro kuruldu ve tek hedefin şampiyonluk olduğu iletilmişti. Lige güzel bir şekilde başlayan, üst sıralarda kendisine yer bulabilen Erol Bulut’un takımı Fenerbahçe, son haftalarda yaşadığı puan kayıpları ve formsuz görüntüsü ile tüm gözleri Erol Bulut’un üzerine çekti. ucansupurgedernegi.com

Bu kötü gidişat devam ederken, Fenerbhaçe takımıyla 2022’ye kadar sözleşmesi bulunan Erol Bulut’un bir habere göre sözleşmesinde ilk yarıda ilk 4’e giremez ise veya sezon sonunda şampiyon olamaz ise” Fenerbahçe Kulübünün tek taraflı fesih hakkı koydurduğu iddia edildi. Böyle bir fesih hakkı bulunuyorsa Fenerbahçe ile Erol Bulut’un yolları, devre arasında ayrılabilir.

Erol Bulut Uçurumun Kenarında

Ali Koç döneminde büyük umutla getirilen, daha önce Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamış Fenerbahçe’nin eski futbolcusu olan Erol Bulut son zamanlarda kötü günler geçiriyor. Geçen sezon Alanyaspor ile güzel bir başarı elde eden, takımını avrupaya taşıyan Erol Bulut, Fenerbahçe’de Alanyaspor’da sağladığı başarıyı sağlayamıyor. Son haftalarda üst üste aldığı puan kayıpları, evinde aldığı Beşiktaş mağlubiyeti ile Erol Koç’un Fenerbahçe geleceği her geçen gün kara gözüküyor.

Sözleşmesinde bu maddenin bulunduğu iddia edilen Erol Bulut’un, şu an ki durumlarda takımı ilk yarıda ilk 4’te tutması veya şampiyon olması çok zor gözüküyor.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir