Evinize Hava Katacak En Popüler Perde Modelleri

Mobilyalar evlerimizde en çok önem verdiğimiz şeyler. Bunlara uyumlu perdeler ise evimizin en güzel süsüdür. Mobilyalarımıza ve evimizie uygun perde seçimi yapmak ise her zaman zordur. Bu konuda size yardımcı olacak 2016 yılının en popüler perde modellerini sizler için sıraladık.

1-2016-Perde-Modelleri-2016-Curtain-2016-Fon-Perdeler-2016-Perde-Tasarımları

Yukarıda her rengini gördüğünüz fon perdeler her sene olduğu gibi bu sene de çok moda. Her evde her tarz mobilyayla kullanıma uygun olan bu fon perdeleri isterseniz yatak odanızda, isterseniz salonunuzda isterseniz de mutfağınızda kullanabilirsiniz. Eşyalarınıza uygun renk seçenekleri olarak örneğin koyu renk mobilyalarınıza açık renk ve krem renklerini açık renk mobilyalarınıza ise zıtlık oluşturması için koyu renk fon perdelerini seçebilirsiniz.

2moda-cicekli-perde-modelleri-2016-modeli-OTczN

Genellikle mutfaklarda kullanılan bu çiçekli perde modelleri pastel renkleriyle evinize huzur getiriyor. Beyaz renk ya da çiçekli perdenin içinde yer alan tek bir renkle oluşturulmuş perde ile kombinlenerek kullanılan bu modeller evinize mutlu ve sevimli bir hava katacak.

3yeni-moda-luks-perde-modelleri-2016-dizayni-NjE2M

Son moda olan bu model perdeler 2 ayrı parçadan oluşuyorlar. Bu model dikey olarak yanlarda kullanılması için 2 mor parçadan ve tek renk tül perdeden oluşuyor. Geceleri ya da güneş rahatsız ettiğinde kalın mor renkli perdeleri kullanabilir, güneşi ya da dışarıdan görünmeyi engelleyebilirsiniz. Bu tip modeller genellikle boydan boya cam olan pencerelerde kullanılmalı, perdeyi boydan kesecek hiçbir etken olmamalıdır.

4-2016-super-2016-klasik-tarz-perde-modelleri-duvar-boya-renkleri-renk

Kullanımı çok kolay olan bu nedenle de çok fazla tercih edilen stor perdeler küçük evler için yer kaplamamaları nedeniyle önemli. Evlerizde ve hatta ofislerinizde bile kullanabileceğiniz bu stor perdelerin tek kötü tarafı ise temizleme kısmı ve yeniden takma kısmı. Bunun haricinde bu tip perdeler hayatınızı oldukça kolaylaştıracak.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

2 Comments

  1. Perde tasarımlarını pek beğenemedim nedense. Sanırım aklımdakiler çok daha yaratıcı şeyler. Özellikle üzerinde ünlü şehirlerin ya da ünlü karakterlerin resimlerinin vs. olduğu perdeleri bir başka seviyorum 🙂 Tabi buradakilerde birbirinden güzel ama bana pek hitap etmediler bu defa.

  2. <<Son moda olan bu model perdeler 2 ayrı parçadan oluşuyorlar. Bu model dikey olarak yanlarda kullanılması için 2 mor parçadan ve tek renk tül perdeden oluşuyor. Geceleri ya da güneş rahatsız ettiğinde kalın mor renkli perdeleri kullanabilir, güneşi ya da dışarıdan görünmeyi engelleyebilirsiniz. Bu tip modeller genellikle boydan boya cam olan pencerelerde kullanılmalı, perdeyi boydan kesecek hiçbir etken olmamalıdır.<<
    bu açıklamayı yazdığınız perdenin markası nedir acaba? taç ,linens vs çok güzel ,bayıldım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir