Este Lorien Kirpik Lifting | Eskişehir

Eskişehir Este Lorien Güzellik Stüdyosu tarafından hazırlanan kirpik lifting uygulamalarına ilişkin bu makalede, güzellik salonlarında profesyonel kirpik lifting ve keratin bakımı işlemleri, uygulama detayları ve kirpik liftingi avantajlarına yönelik konular detaylı olarak ele alınmıştır.

Kirpik lifting uygulaması ve keratin bakımı kirpiklere yönelik olarak uygulanan ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken işlemler arasında yer almaktadır. Bu işlemler yapılacağı zaman kurumsal anlamda hizmet veren güzellik merkezlerinden ve uzman kişilerden hizmet alınmalıdır. Eskişehir’de faaliyet gösteren Este Lorien Güzellik Stüdyosu, ortalama 90 gün kalıcı Eskişehir kirpik lifting ve keratin bakımı hizmetini kadınlara özel olarak sunmaya devam etmektedir.

Kirpik Lifting ve Keratin Bakımı Nedir?

Kirpik lifting uygulamasında kullanılan bazı solüsyonlar aracılığı ile kıvrılma sağlanırken daha dolgun bir görüntü elde etmek mümkün olur. Belirli bir süre zarfı için geçerli olan bu uygulama neticesinde 2 veya 3 ay kadar süre ile istenilen etki yakalanabilmektedir. Özellikle yapısal anlamda kirpikleri düz olan kişiler tarafından sık tercih edilir.

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?

Kişi, işlemi evde kendi kendine de yapabileceği gibi profesyonel destek almayı da tercih edebilmektedir. Este Lorien Güzellik Stüdyosu gibi kirpik lifting yapan yerler ve profesyonel güzellik salonlarında keratin bakımı işlemleri genellikle aşağıdaki işlem basamakları takip edilerek yapılmaktadır.

Geriye doğru taranarak yapıştırıldıktan sonra bazı solüsyonlar aracılığı ile kıvrık bir hale getirilen kirpikler 15-20 dakikalık sürelerle bekletilir. İşlemin bu aşamasında ise kirpiklerin tek tek bu işleme maruz bırakılması önemli olurken daha sonra keratin maddesi ve renk verici uygulamalar yapılır. Yaklaşık olarak 1 saatlik bir uygulamanın ardından işlem tamamlanır.

İşlem sırasında bazı kimyasallar kullanılması nedeni ile Este Lorien gibi profesyonel hizmet veren güzellik salonlarında uzman kişilerce yapılması önerilmektedir. Uygulama yapılmadan önce gözün tüm yabancı maddelerden arındırılmış olması ve temizliği oldukça önemlidir.

Lens kullanılıyorsa bu maddeler de gözden mutlaka çıkarılmalıdır. Cildi hassas olan kişilerde ve gözünde arpacık benzeri rahatsızlık olanlarda bu tür uygulamalar tercih edilmemektedir. Uygulamanın ardından ise makyaj yapmak için 10-12 saat aralığında beklenmesi gerekmektedir.

Keratin bakımı sayesinde istenilen doğal ve bakımlı bir kirpiğe kavuşmak mümkün olurken Este Lorien Güzellik Stüdyosu tarafından bu işlemin mutlaka profesyonel ve deneyimli estetisyenler tarafından yapılması önerilmektedir. Keratin bakımı yapılan bölgenin daha dolgun ve sık bir görünüme kavuşması mümkün olur. Keratinin besleyici bir yapıda olması nedeni ile de uygulamadan sonra kirpik yapısının güçlenmesi söz konusu olmaktadır. Keratin bakımı yapılan kirpiklerin aynı zamanda da kıvrık hale gelmesi de mümkün olmaktadır. Bu işlem, ince ve zayıf görünümlü kirpiklerde daha iyi bir sonuç yakalanması için tercih edilir. Ancak bu uygulama bazı dönemlerde uygulanamamaktadır.

Este Lorien Güzellik Stüyosu’nda adet döneminde olan kadınlarda ya da gözleri hassas olan bireylerde uygulama yapılmamaktadır. Bununla birlikte bu tür bir bakım yapıldığında kullanılan ürünlerin anti alerjik olması nedeni ile herhangi bir zararla karşılaşılmamaktadır.

Uygulama aşamasında öncelikle bölgenin komple temizlenmesi gerekir. Bölgenin yağlardan arındırılması bu aşamada gerçekleşirken keratin ile beslenmesi sağlanır. Yukarı doğru kaldırma aşamasının tamamlanmasının kabinde kirpiklerin keratinle doldurulma işlemi yapılır. Bu işlemin ardından ise kirpikleri kalın hale getirecek olan pigment kullanılmaktadır. İşlemin son aşamasında alanın vitamin ile beslenmesi söz konusu olurken istenilen görüntü yakalanır.

Kirpik Lifting Faydaları Nelerdir?

Este Lorien Güzellik Stüdyosu’nda liftingin yanı sıra keratin bakımı kaş liftinginde de uygulanabilen bir yöntemdir. Bu uygulama ile kirpik çapında belirgin oranda bir genişleme söz konusu olur. Bu genişlemeye bağlı olarak da bölgede dolgunluk etkisi yakalanır.

Kirpiklerin hem kıvrık hem de dolgun görünmesi amaçlandığında güvenle uygulanabilir bir yöntem olan kirpik lifting ve keratin bakımı güzel görünmek isteyen birçok kişi tarafından tercih edilir. Gözlere anlam kazandıracak bir çalışma olan uygulama sayesinde bakışlarda anlamlı bir ifade yakalanırken estetik anlamda kişilerin kendisini iyi hissetmesi mümkün olur.

Bundan dolayı da lifting işlemi yaygın olarak yapılan bir uygulamadır. Kirpiklerin sağlıklı bir görünüme kavuşmasının yanı sıra kişide özgüven duygusu yaratması gibi birçok faydası vardır.

Este Lorien Eskişehir Kirpik Lifting Fiyatları| Lifting Yapan Yerler

Bu tür uygulamalar tercih edileceği zaman profesyonel anlamda hizmet veren kurumsal güzellik merkezleri aracılığı ile yapılmalıdır. Uzmanlar tarafından yapılması gereken bu işlemlerde deneyim de oldukça önemlidir.

Este Lorien güzellik salonunda kirpik lifting ve keratin uygulamaları büyük şehir kalitesinde Eskişehir’li hanımlara uygulanıyor. Üstelik son derece uygun fiyatlarla. 17 Mayıs-31 Aralık 2021 tarihleri arasında randevunuzu alırsanız, %20 indirim fırsatından da faydalanabilirsiniz. Eskişehir kirpik lifting https://www.estelorien.com.tr/kirpik-lifting-eskisehir/ adresinden Este Lorien kirpik lifting fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir