En Şık Bayan Deri Mont Modelleri

Kış aylarının geldiği bu aylarda dolaplarımızda ki kıyafetlerde değişmeye başladı. Henüz karın yağmaya başlamadığı bu aylarda dışarı çıkarken giymeyi en çok tercih ettiğimiz şeyler tabii ki deri montlar. Deri montların her sene değişen modaya uyum sağlaması oldukça önemli… Şık olayım derken demode olmak istemezsiniz değil mi? Biz de bu yüzden size 2016 yılının en moda deri montlarını derledik.

2015-2016-bayan-deri-mont-modelleri-1

Fotoğrafta gördüğünüz bu model çift taraflı kullanılabilir olması nedeniyle tercih edilen bir modeldir. Siyah ve kahverengi olarak 2 renkli tasarlanmış olan bu deri mont, çok popüler olmasının yanı sıra çok da sevilen bir modeldir. Her renk kıyafetiniz için tercih edebileceğiniz bu model sizi şık gösterecektir.

cok-havali-mango-bayan-deri-ceket-modelleri-2016-7-elbise-modelleri-2016-stilleri-2

Yukarıdaki model diğer tüm deri montlar arasında daha klasik olan bir modeldir. Tasarım olarak oldukça farklı olan bu model, krem renginde tercih edilmiş. Her tür kıyafetle ve özellikle de kumaş pantolon kombinleriyle güzel duracak olan bu model ince detaylarıyla da dikkat çekiyor.

01825574591505086967-3

2016 Yılının en şık modelleri arasında yer alan bu deri montun tasarımında taşlar kullanılmış. Ceketin omuz ve fermuar yakınlarında kullanılan taş detayları klasik bir hava katmış modele. 2016 yılının en çok satanlar listesinde yer alan bu deri mont genellikle zayıf bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

2015-2016-bayan-deri-mont-modelleri-4

2015 Yılında da çok popüler olan bu zımbalı deri montlar 2016 yılının da favorilerinden. Yakasına sık olarak işlenmiş zımba detaylarıyla dikkat çeken bu model hem spor hem de klasik kullanıma oldukça uygun. Daha çok genç bayanların tercih ettiği bu deri montlar jeanlerle kullanılmakta ve boy olarak daha kısa tercih edilmektedir.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir