En hızlı karın kası nasıl yapılır?

Liposuction uygulaması hem kadınların hem de erkeklerin aslında oldukça tercih ettiği bir bölgesel vücut şekillendirme yöntemidir. Klasik liposuction olarak tabir ettiğimiz bu uygulama merkezimizde doktorumuzun hastaları ile yaptığı muayeneler sonucunda anlaşmalı olduğumuz bazı hastanelerde güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Liposuction kilo verme yöntemi değildir!

Bu işlem kilo vermek ya da kişilerin beden ölçülerinde farklılık yaratacak düzeyde yapılan bir zayıflama uygulaması asla değildir. Bazen kişiler bilinçsizce bu uygulamaları yaptırıp daha sonrasında kilo vermedikleri için hem hekimlere hem de uygulamalara pek de hoş yorumlar yapmamaktadır. Ancak bilinmelidir ki liposuction uygulaması asla kilo verme uygulaması değil, sadece fazla bölgesel yaların alınarak vücut şekillenmesini sağlayan bir uygulamadır.

En hızlı karın kası oluşumunu sağlayan bir diğer yöntem ise son yılların en popüler olan tekniklerinden biri olan vaser hi-def’tir. Vaser Hi-Def hastaların şekillenmiş atletik bir görünüme sahip olabilmesi için yapılan vücut  şekillendirme tekniğidir.

Vaser hi-def uygulaması!

En hızlı karın kası tekniklerinden olan vaser hi-def; kasların etrafında birikmiş olan fazla yağların temizlenerek, kişilerin kaslarının belirginleştirilmesini sağlayan son derece etkili  bir uygulamadır. Uygulama esnasında kişilere dışarıdan bir malzeme, implant kesinlikle kullanılmamaktadır.

Vaser Hi-Def Ameliyatı biraz önce de söz ettiğimiz gibi erkeklerin kaslarının belirginleştirilmesinde daha çok tercih edilen ancak kadınlarında kimi zaman sorunlarına yönelik doktorumuz tarafından önerilen etkili bir yağ alma uygulamasıdır. Aslında klasik liposuction uygulaması ile doğrudan bir benzerliği bulunan vaser hi-def ameliyatı, kliniğimizde yapılan incelemeler sonucunda hastanelerde yapılmaktadır.

Operasyon sonrası iyileşme süreci!

Vaser hi-def ameliyatı sonrası vücutta kasların etrafında var olan yağ temizlenmesi sağlandığı için, istenilen kasların görünümü sağlanmış olur. Üstelik uygulamanın ardından spora devam ederseniz de kaslarınız çok daha belirginleşerek daha da fit görünmenizi sağlayacaktır.  İşlemden daha sonra 8-10 kilo arası bir artış olursa kasların görünümünde çok büyük bir değişiklik olmaz , ancak daha fazla kilo alımı kasların belirginliğinin azalmasına neden olur.

Konu ile ilgili www.drleylaarvas.com’u tıklayın ve sizlerde dilediğiniz kaslara sahip olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir