En Çok Tercih Edilen Kabarık Gelinlik Modelleri

Tüm gelin adayları buraya, bu yazı sizin için! Her genç kızın hayali bir gün kendisini beyaz gelinlikler içinde görmek. Hayallerinizdeki evliliğe ilk adımı atarken, içinde sizi prensesler gibi hissettirecek gelinliği seçmek de biliyoruz ki oldukça zor.Biz size yardımcı olmak amacıyla kabarık gelinlik modellerinin en güzellerini derledik. 2016 yılında da popülaritesini koruyan kabarık gelinlik modelleriyle karşınızdayız.

1-2016-dantalli-ve-Straplez-Gelinlik-modelleri

Bu fotoğraftaki gelinlik modeli alt kısmı kabarık üstü straplez model arayışında olanlar için ideal. Göğüs kısmı derin dekolteli olan bu model, zayıf ve kemik yapısı belirgin olan kişilerde oldukça şık duracaktır.

2-2016-dantalli-ve-Straplez-Gelinlik-modellerii

Alt kısmı kabarıkken üst kısmının sadeliğinden yana olan gelin adaylarına bu model çok uygun. Değerli taşlar yerine dantel detayları ile süslenen bu model, kabarık ama sadece bir gelinlik arayışında olanlara özel.

3-2016-Kabarık-ve-Straplez-Gelinlik-modelleri-2

Yukarıdaki gelinlik modeli abartı modellerden hoşlananlar için. Gösterişli duruşu, simli detaylarıyla o özel günde kimse gözlerini sizden alamayacak. Alt kısmında tüllerle hareket verilen bu model kabarık gelinlik modellerinin yıldızı.

5-En-Trend-Kabarık-Gelinlik-Modelleri

Kabarık modelli gelinlikler arasında en modern görünüme sahip olan modelde sıra. Omuzlarındaki askı kısmı tül detaylarıyla süslenen bu model özellikle geniş omuzlu bayanlarda çok şık duracaktır.

5-Vera-Wang-2014-Sonbahar-Kış-Gelinlik-Modelleri-Wedding-Dresses-4

Üstteki fotoğrafa ek olarak omuzları askılı kabarık gelinlik modellerinden birini daha görüyorsunuz yukarıdaki fotoğrafta. Bu model diğerine göre daha sade olmakla birlikte, göğüs altına eklenmiş kurdele detayı daha da naif bir görünüm katmış gelinliğe. Bu kurdele detayı aynı zamanda belinizi de daha ince gösterecektir. Hangi modeli seçerseniz seçin, en önemli gününüzde rahat edeceğiniz bir modeli seçmekten kaçınmayın…

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

2 Comments

  1. Güzel gelinlikler. 2016′ nın modası belli oldu.Kabarık modellerde sadelik ve modern görünümler hoş durmuş. Detaylarda gözle görülmeyecek gibi değil.

  2. Birbirinden güzel gelinlik modelleri. özellikle 3. resimdeki gayet şık bir şekilde tasarlanmış. Kuyruklu gelinlikler de en çok satılanlar arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir