En Çok Tercih Edilen Dağınık Gelin Topuzu Modelleri

Bugün sizler için en özel gününüz olan düğün gününüzde tercih edebileceğiniz saç modelleri arasında en dikkat çekeni paylaşacağız. 2016 yılının en şık ve alımlı gelinleri arasında yer almak istiyorsanız gelinlik modelinize uyacak dağınık gelin topuzu modellerini tercih edebilirsiniz bu konudaki tüm alternatifleri sizler için sıraladık.
1daginik-topuz-gelin-saci-modelleri
Başın alt kısmında toparlanmış topuzu dağınık şekilde kullanarak yapılan bu saç modeli özellikle açık renk saçlarda daha güzel durmaktadır. Saçınızın dağılmasından ve şeklinin bozulmasından korkmadan rahatça kullanabileceğiniz bu model bohem tarza güzel bir örnektir.
2-2016-Gelin-Topuz-Modelleri-9
İlk örneğe göre daha derli toplu görünen bu model, kullanılan gelin tokası ile oldukça iddialı bir hal almış. Bu senenin modası çiçek ve yaprak desenlerinde tercih edebileceğiniz toka ile dilerseniz klasik dilerseniz de kabarık gelinlik modelleriyle tercih edebilirsiniz bu tip topuz modellerini. Bu dağınık topuz modeliyle uzun ve dantel işli duvaklar tercih edebilir, böylece daha ihtişamlı görünebilirsiniz.
3daginik-topuz-gelin-basi-modeli-05
Oldukça tarz olan ve tarz görünen bu dağınık topuz modeli yaz düğünleri için idealdir. Topuzun üzerinde kullanılan çiçeklerden yapılmış taç ile askılı ve dökümlü gelinlikleriniz ile çok şık duracak, masumiyetinizi vurgulayacaktır. Bu tip dağınık topuz saç modelleriyle fazla iddialı ve taşlı gelinlikler tercih etmemeye özen göstermelisiniz.
4EnBegenilenDaginikTopuzModelleri_Poster
2016 Yılını dağınık gelin topuzu modelleri arasında sadeliğiyle kendini sevdiren bu modeli genellikle minyon gelin adayları tercih etmektedir. Vücutlarına uygun olarak daha minimal ve sade tercihlerde bulunan gelin adayları bu tip saç modellerini her gelinlik tarzıyla kullanabilirler.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

7 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir