Dünya Savaşı Z2 Türkçe Dublaj İzle

Dünya savaşı Z filminin ikincisi olan ve fragmanı ile büyük bir heyecan uyandıran Dünya Savaşı Z2 vizyona girmesi bekleniyor. İlk çekilen film herkes tarafından beğenilmişti. Etkili sahneleri ile insanları aksiyona doyuran film ikinci serisinde de aksiyona devam ediyor. İlk serinin devamı niteliğinde olan film size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak sahneler ile dolu. Tüm sahnelerinde kalbiniz daha hızlı atacak ve bir kovalamacanın peşinde bulabileceksiniz kendinizi. İlk seride zombiler pek başarılı olamasa da ikincisinde işleri iyice karıştırdıkları görülüyor.

Filmin yönetmen koltuğunda David Fincher oturuyor. Filmin senaristliğini Steven Knight yapıyor. Tür olarak aksiyon, bilim kurgu ve fantastik kategorisinde yer alıyor. Filmde birçok aksiyon sahne bulunuyor. Özellikle zombilerin insanları yakalamak için koşmaları sizi çok heyecanlandıracaktır. Filmin başrol oyuncusu Brad Pitt oyunculuk açısından performansı üst düzeydedir. Diğer oyuncularında performansları ile film keyifli bir izlenime sahip olmaktadır. Film ABD yapımıdır. Vizyona çıkış tarihi ise 9 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. Filmin fragmanı içerisinde her yerin yıkıldığını ve insanların bu durum karşısında çaresiz kaldıklarını görebilirsiniz. Fragmanın açılışı aksiyon ile başlamaktadır.

Filmin konusu ilk filmin devamı niteliğinde olup virüs yüzünden zombilerin türemesi ve bu kaynağın bir türlü bulunamaması ile başlıyor. Zombiler ile baş edebilmek için çözümler bulunmaya çalışılsa da ilk başta sorunlar ortaya çıkıyor. Ayrıca farklı bir yaratık türü de insanları tehdit ediyor. Bu tehdit ile baş edebilmek için olayın köküne inilmek istenir. Bunun için bazı planlar ve projeler geliştirilir. İlk denemede başarı sağlanamasa da insanlığın kurtarılışı bu zombilerin yok edilmesine bağlıdır. Dünya savaşı z2 izle seçeneği ile filmi vizyon tarihinden sonra izleyebilirsiniz. Ayrıca film ile ilgili açıklamalara da yer verilmektedir. Zombi severler için ideal bir film olan Dünya Savaşı Z 2 size zamanın nasıl geçtiğini unutturacak tarzda bir filmdir. Dünya savaşı z2 Türkçe dublaj izle seçeneği de bulunacaktır. Bu sayede filmi Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz. Ayrıca altyazili film izle seçeneği ile de orijinal dilinde izleme imkanınızda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir