Deri Ceket Modelleri ve Seçimi

bayan deri ceketHerkesin dolabında mutlaka en az bir tane deri ceket bulunması gerekmektedir. Ancak gerek fiyatı, gerekse istediğimiz gibi bir model bulamadığımızdan dolayı herkesin bir deri ceketi olamayabiliyor. Sizler için en çok sevilen ve tercih edilen deri ceket modellerini derledik. Umarım beğenirsiniz.

Erkekler olsun bayanlar olsun her iki cinste blazer deri ceket modellerini sevmektedirler. Erkekler daha çok bahar aylarında blazer deri ceket giymeyi tercih etmektedirler. Kadınlar ise yaz kış farketmez deri blazer ceket giymeye devam ederler.

En çok tercih edilen blazer deri ceketleri sizler için bu yazımızda tek tek ele alacağız ve ceketlerin özellikleri hakkında sizlere bilgi vereceğim.

deri ceket

Bu modelde cep kapakları olan bir hakiki deri ceket görüyorsunuz. Blazer bir deri ceket modelidir. 3 düğmeli ve sade şık bir tasarıma sahiptir.

Bu modelimiz önceki modelden daha hareketleri ve biraz daha spor bir modeldir. Omuz apoletleri, düğmeli cep kapakları ve kızıl düğmeleri ile ceketin çok ayrı bir havası vardır.

Blazer deri ceket modelleri arasında en fazla tercih edilen “Yorath blazer deri ceket” modeli. 3 düğmeli, arkası yırtmaçlı ve klasik bir blazer modeli.

blazer deri ceket

Deri ceket satın almak ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz https://www.hodore.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir