Daha iyi Bir Berkay!

İki senedir Başakşehir bünyesinde yer alan ve henüz Başakşehir içerisinde bir göle sahip olmayan futbolcu, Berkay Özcan iki senedir Medipol Başakşehir bünyesinde oynadığını, henüz bir golünün olmadığını fakat bu durumu düzenlemek için de çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Seyircilere ve sevenlerine bambaşka, daha iyi bir Berkay gösterebilmenin arzusuyla çalışmalarını sıkı şekilde sürdürdüğünü de es geçmedi. tipobet

Kendi içerisinde sürdürdüğü çalışmalarda eksik yönlerinin üzerine yoğunlaştığını ve bu durumu en iyi şekilde telafi etmeye çalıştığını da net bir şekilde izah etti. Kendini geliştirmeye yönelmiş olan futbolcu taraftarlar için daha iyi bir hal almak için çalıştığını söylerken de buna inançlı görünüyordu.

Berkay Özcan’dan Daha İyi Olma Çalışmaları!

Orta saha oyuncusu olarak bilinen Berkay Özcan, takımı ile beraber yeni sezona hazırlanırken yapılan Bolu kampında bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalar içerisinde yeni sezonun hazırlıklarının bekledikleri gibi çok iyi şekilde ilerlediğini ve çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını dile getirdi. Kendisi için de eski sezona göre çok daha iyi olduğunu ve kendini geliştirme yolunda emin adımlar attığını da ekledi.

Yeni sezon için daha görünür başarılar elde etmek isteyen futbolcu henüz golünün olmama durumunu da yok etmek için daha güçlü şekilde var olmaya çalıştığını yansıttı. Kendini en iyi orta sahada var hissettiğini belirterek hocasının belirleyeceği bölgede oynayacağını da söyledi.

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir