Büyülü Güzellik Pırlanta ve Renkli Taşlı Pırlanta Kolyeler

Pırlantanın büyülü ışıltıları, kadınların dünyasında onun daima vazgeçilmez mücevherler arasında yer almasına neden olmuştur. Bu harikulade güzellik ise ancak gerçek pırlanta olduğu zaman ışıldar. Sertifikalı ürünleri ile uzun yıllardır faaliyet alanına öncülük eden Mercan Ziya Göral, pırlanta takı sevenlerin de gözdesi durumunda bulunuyor.

İnce İşçilikle Özel Pırlanta Tasarımları

Mücevher ve kişiye özel takı üretimlerini gerçekleştiren Mercan Ziya Göral, hem tasarım çalışmalarında hem de mükemmel takıların ortaya çıkarılması aşamasında, kusursuz bir ince işçilik ile çalışıyor. Gösterilen özen ve tamamen kişiye özel olarak hayata geçirilen tasarımlar  sayesinde sipariş pırlanta takı alanında ciddi bir bilinirlikle öne çıkıyor ve çalışmaya devam ediyor. Usta ellerden çıkan pırlanta ve değerli taşlarla üretilen takılar ile arzu ettiğiniz renk ve modele sahip olabiliyorsunuz.

Dikkat Çekmenin Anahtarı: Özel Tasarım Pırlanta

Mücevherat dünyasının lokomotifi niteliğinde olan sipariş pırlantalar ve bu pırlantaların el emeği işleyişi sayesinde hangi ortamda olursanız olun, tüm dikkatleri üzerinize anında çekebilirsiniz. Sizi yansıtan muhteşem takılar ile her yerde imrenilen bir kişi olabilirsiniz. Bu kapsamda firma sizi, sunduğu özel tasarım renkli pırlanta kolye, pırlanta yüzük, pırlanta bileklik ve pırlanta broş gibi ürünleri ile son derece özel hissettiriyor.

Çeşitli Takı Türleri

İstanbul’un ve Türkiye’nin belli başlı mücevher firmaları arasında yer alan Ziya Göral, tamamen özel üretilen pırlanta takılar yanında, elmas, yakut gibi değerli taşlar ile tasarlanıp üretilen farklı türlerdeki renkli taşlı pırlanta kolyeleri, pırlanta küpe modellerini, bileklik ve bilezikleri, ince işçilikli broşları, saat ve türlü takıyı müşterileri ile buluşturuyor.

Ödeme İmkan ve Avantajları

Mahir ellerin kişiye özel tasarım ve üretim gerçekleştirdiği Mercan Ziya Göral, özel ürünlerini makul ve uygun fiyatlar ile sunuyor. Bu anlamda, firmanın tüm çalışmaları yani ürün tasarımından takının imaline dek bütün işlemleri kendi tesis ve çalışanları ile yerine getirmesi, uygun bedel belirleyebilmesinin de yolunu açıyor.

Kalite kontrol noktasında ise eksiksiz çalışan firma, her aşamada gerekli kontrolleri noksansız yerine getirerek, ortaya çıkan takı da bir kusur oluşmasına asla imkan tanımıyor. Yılların kazandırdığı birikim sayesinde firma, özenli ve de kişiye özel değerli taşlardan imal takıların altına imzasını gururla atıyor.

Mercan Ziya Göral’ ın Blogunu Ziyaret Etmeyi Unutmayın: https://www.mercanziyagoral.com/blog/

Firma ile iletişime geçmek için: https://www.mercanziyagoral.com/iletisim.html

Firmanın katalogunu incelemek için hemen tıklayın

Pelin

Tam bir moda aşığı. Modayı yakından takip ederek hayatını şekillendiren bir bayan. Şuan sanat tarihi bölümünü okumakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir